Prośba o ocenę sytuacji.

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Prośba o ocenę sytuacji.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #16072
  moss
  Participant

  Dzień dobry

  Nie do końca wiem jak sformułować pytanie bo chyba bardziej chodzi mi o to by ktoś kompetentny rzucił jakieś światło na zaistniałą sytuację bo nie do końca ją rozumiem.
  W lutym bieżącego roku sąd odrzucił mój wniosek o nieustalanie planu spłat i takowy ustalił,co prawda nie znam jeszcze dokładnych szczegółów samego planu ale wiem że takie orzeczenie zapadło.
  Nie rozumiem tego do końca ze względu na takie szczegóły mojej sprawy jak fakt że wszystkie zgłoszone długi prócz jednej sprawy od kilku lat są przedawnione,po drugie żaden z wierzycieli nie zgłosił żadnych roszczeń,w ogóle żaden ze zgłoszonych wierzycieli nie wykazał najmniejszego zainteresowania całą sprawą.
  Od kilku lat jestem osobą bez stałej pracy,masa upadłościowa była a właściwie jej nie było bo nie posiadam żadnego majątku,cała sprawa jak dla mnie toczyła się dosyć długo bo ponad dwa lata i jak na razie nic nie wskazuje na jej szybki koniec.
  I tak jak wspomniałem na wstępie,co Pan sądzi na temat tej sprawy?Oczywiście tak pobieżnie biorąc pod uwagę prosty zarys całej sprawy.
  Upadłość była prowadzona w Warszawie.

  #16075
  Kevin
  Participant

  to, że nic nie było w masie i nie pracujesz nie zwalnia Cię z definicji od planu spłat, pewnie sąd ocenił, że MOŻESZ PRACOWAĆ i ustalił plan spłat, wg. mnie niski, ale jednak. Mmasz dostęp do portalu sądu? Jeżeli nie to załóż sobie konto, poza tym idź do sądu i przejrzyj akta w tej sprawie to będziesz wiedział więcej.

  #16077
  Edward87
  Participant

  Jeśli wierzyciele się nie głoszą, może PSW będzie dla syndyka??

  #16078
  cococherry
  Participant

  moss a jaka kwote na rzecz psw dostales? Pytam bo ja rowniez jestem w podobnej sytuacji do Ciebie i tez w Warszawie upadlosc

  #16082
  Wiosna2019Wiosna2019
  Participant

  Jeśli wierzyciele się nie głoszą, może PSW będzie dla syndyka??

  Pewnie tak, widziałem kilka ogłoszeń sądowych w stylu „4.200 tymczasowo od skarbu państwa dla syndyka”.

  #16089
  moss
  Participant

  Na razie wiem tylko że takie zapadło orzeczenie ale jakiekolwiek szczegóły nie są mi znane…niestety.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.