Problem ze spłatą PSW

Forum Fora Wykonywanie planu spłaty wierzycieli Problem ze spłatą PSW

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #18830
    Anonim
    Nieaktywne

    mam problem ze spłata PSW,męczę się z tym już od miesiąca i nie wiem co dalej.Zostało mi jakieś parę miesięcy do końca spłat(plan na 3 lata) i w lipcu jedna z rat psw wróciła mi na konto z adnotacja rachunek zamknięty i nic więcej,nie otrzymałam żadnego pisma ,wiadomości itd.przekopałam cały internet,chodzi o kreditech polska,który podobno jest w upadłości czy tez został przekształcony w Monedo polska sp.z oo,ale strona monedo nie działa(te same dane adresy co kreditech)od miesiąca wpis,ze jest chwilowo niedostępna ,na moje kilkanaście e maili zero odpowiedzi,telefon milczy(kilkadziesiąt wykonanych telefonów)NIE MA z nimi żadnego kontaktu. Nie mogąc wpłacić raty zwróciłam się do sadu o dostęp do depozytu sadowego celem wpłacania rat,gdyż nie mam jak dalej realizować planu spłat i sad mi ODMÓWIŁ, sędzia napisał ,ze nie widzi przeszkód w wykonywaniu planu spłat,bo kreditech przekształcił sie w Monedo,podał mi telefon, strone ,maila i juz. TYLKO ZE NIC NIE DZIAŁA!!!! Nie wiem co mam zrobić ,za chwile będzie druga niewpłacona rata,bo rachunek nie istnieje.nie wiem,po prostu nie wiem co zrobić. Chyba wyślę jeszcze polecony z potwierdzeniem odbioru i jeśli nadal nie odpowiedzą to co?.Mam jeszcze raz prosić sad o depozyt,skoro sad twierdzi,ze oni istnieją?zaraz się okaże ,ze nie wykonałam planu spłat,ręce mi opadają. Poradźcie coś.

    #18831
    Kevin
    Uczestnik

    Ja bym napisał do sądu i opisał wszystkie Twoje działania, że nie ma z nimi kontaktu i nie sposób zdobyć nowego nuberut rachunku do spłat, oczywiście wszystko uzasadnić powinnaś,innego sposobu nie widzę, no i oczywiście cały czas ich atakować, może rzeczywiście trwa jakaś procedura przejęcia firmy i nie mają narazie rachunku.

    #18834
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    @peres
    Rozumiem, że Monedo nie odpowiada? Ja bym wysłał do nich ponownie pismo z wezwaniem do wskazania nr rachunku bankowego (za potwierdzeniem odbioru) i w razie braku odpowiedzi ponownie spróbował złożyć ich należności do depozytu. Oczywiście tym razem przedstawiając sądowi rzeczone pismo oraz potwierdzenie jego odbioru z informacją o braku jakiejkolwiek reakcji z ich strony.

    Sprawdziłbym też KRS spółki żeby sprawdzić m.in. czy nie zmieniono adresu lub nie ogłoszono upadłości.

    #18846
    Anonim
    Nieaktywne

    Dziękuję,tak zrobię,wyślę pismo z potwierdzeniem odbioru,w KRS wszystko się zgadza,niby istnieją,dane adresowe te same,no nic,zobaczymy.

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.