Pre pack

Przeglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
    Snajper
    Uczestnik

Ok dziękuję panie Mecenasie za informację ale ja nie ufam syndykowi i wysłałem postanowienie o upadłości ale już zgłaszam syndykowi wszystko na meila bo po umorzeniu z epu dostałem z sądu rejonowego w miejscu zamieszkania i syndyk zaraz wysłał do sądu bo widziałem na portalu sądowym czyli działa szybko. A jeszcze jedna sprawa na portalu sądowym pokazało mi że CZASOOKRES i nie ma nic więcej o co chodzi?

magirus
    Uczestnik

Pytanie. Do 14.11 pracowałem w jednej firmie. Od 15 11 pracuję w innej . W żadnej z nich nie uzyskam więcej niż minimalne wynagrodzenie. Czy w takiej sytuacji syndyk cokolwiek zabierze z wypłat?

magirus
    Uczestnik

Pytanie do mecenasa lub innych . Auto mam w masie upadłości, zaraz jest wymagana druga rata OC . Czy czasem tego nie powinien opłacić syndyk skoro auto zostało włączone do masy. Nie jeżdździ nie ma przeglądu ,prosiłem syndyka o zgodę na złomowanie lub sprzedaż na części, stwierdził że nie może bo nie idę ścieżką uproszczoną. Jestem już tym zmęczony, nic się nie dzieje, zero kontaktu z syndykiem. Jak twierdził nie ma czasu na kontakty bo ma 60-70 takich spraw i do każdej zagląda średnio co dwa miesiące.

Przeglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.