Ppk

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #16842
    Mala mi
    Participant

    Witam. Czy środki zgromadzone na koncie ppk podlegaja zajeciu? Zlozylam dyspozycje wycofania, czy moge korzystac z tych srodkow czy musze zwrocic syndykowi?

    #16849
    Joasia
    Participant

    Nie mam pewności ale 99% zabierze syndyk

    #16852
    Mala mi
    Participant

    Wyczytałam cos takiego Zgodnie z art. 95 ustawy z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, środki zgromadzone na rachunku PPK nie podlegają egzekucji sądowej i administracyjnej. I teraz mam mętlik….

    #16853
    Joasia
    Participant

    Nie podlegają ale jeśli zrezygnujesz i wpłacone zostanie na konto

    #16989
    Robert86
    Participant

    Nie podlega. Ja miałem PPK. Zrezygnowałem po pół roku, pieniążki wpłynęły na konto, w całości moje.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.