Pomoc dla Moniki z Porazeniem mózgowym – Prezent na święta

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Pomoc dla Moniki z Porazeniem mózgowym – Prezent na święta

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #17402
    smartboy123
    Uczestnik

    Hej. Witam wszystkich, jestem tutaj na forum już ponad 2 lata – upadłość konsumencka w trakcie uzależnienie od hazardu…Jest ciężkie, ale na szczęście ostatni incydent opanowany. W związku z celami które zrealizowałem w tym roku a było ich sporo, chciałem również pomóc cioci uzbierać pieniądze na operację jej corki.

    Monika, jej córka ma porażenie mózgowe. Ciocia mieszka sama z nią, nie ma wsparcia – męża ani nikogo kto by im pomógł. Od czasu do czasu z rodziną pomagamy jak możemy, również na święta zrobiliśmy dodatkowo prezent.

    Proszę ludzi o dobrych sercach o wsparcie wrzutki, nawet kilka zł. Dla nich to bardzo wiele, a ostatnia radość gdy kupiliśmy im nowy żyrandol i był on zawieszony u nich w kuchni – radość niewyobrażalna z tak malutkiego powodu.

    Adminów proszę o wyrozumiałość i przepraszamy jeśli post narusza zasady. Są święta, po prostu chciałbym komuś pomóc i zrobić coś dobrego

    Proszę, tutaj link do zrzutki i dziękuję za każdą złotówkę dla nich! Zrzutka potwierdzona odpowiednimi dokumentami medycznymi.

    https://zrzutka.pl/ajnfu6?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification

    #17424
    Anonim
    Nieaktywne

    @smartboy123 Nie wiem jak działa zrzutka.pl, ale na załączonych dokumentach (skanach) są wszystkie dane tej osoby łącznie z adresem i nr PESEL, to chyba trochę ryzykowne…

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.