poczatek upadlosci

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania poczatek upadlosci

Otagowane: 

Przeglądajasz 5 wpisów - od 31 do 35 (z 35)
  • Autor
    Wpisy
    Magdi
    Participant

Dzień dobry,

Proszę mi powiedzieć czy samemu trzeba składać wniosek o ustalenie planu spłaty ? Pani Elwiro jakie sąd w Bydgoszczy miał parocedury ,czy sam przystąpił do ustalenia planu spłaty, czy Pani sama wystapiła o ustalenie planu spłaty? Pisze również Pani ,że z braku majątku, plan spłaty został umorzony. Czy sąd w Bydgoszczy sie kierował umarzjąc plany spłaty, czy nie jest tak że wsytzymuje decyzję do momentu kiedy osoba zacznie mieć dochody?

Czy samemu trzeba występować o ustalenie planu spłaty?
    Czy zdarzyło się u Państwa , że pieniądze na wynajem mieszkania zostały przyznane, pomimo że osoba nie mieszkała w mieszkaniu i jakimi pobudkami syndyk/sąd się kierował w celu przyznania tych pieniędzy? Słyszałam,że takie sytuacje miały miejsce, nawet jeśli prawo mówi,że osoba musi mieszkać w mieszkaniu. Będę wdzieczna za odpowiedź, pozdrawiam

anheros
    Participant

Nic się nie wstrzymuje.
    I trudno jest odpisywać, jak w kilku miejscach pytasz o to samo.

Magdi
    Participant

Proszę mi powiedzieć czy samemu trzeba składać wniosek o ustalenie planu spłaty ? czy czekać na decyzję Sądu?

Magdi
    Participant

@elwira
    Pani Elwiro jakie sąd w Bydgoszczy miał parocedury ,czy sam przystąpił do ustalenia planu spłaty, czy Pani sama wystapiła o ustalenie planu spłaty? Pisze również Pani ,że z braku majątku, plan spłaty został umorzony. Czy sąd w Bydgoszczy sie kierował umarzjąc plany spłaty, mogłaby prosić o kontakt emailowy do Pani ?

elwira
    Participant

Witam cie Magdi, sory ze od razu nie odpisałam bylam chora nie zagladalam na strone. Wiec powiem cie tak ja caly czas czekam jeszcze jak zglosza się wszystkie wierzyciele od mojej upadlosci ,
    która odbyla się 27 maja 2017 roku jeszcze trochę będzie rok, a ja cierpliwie czekam wiec nie wiem skad wzielas ten plan splaty nigdy o takim czym nie pisałam. Sama niewiem co będzie dalej ja nadal nie pracuje bo jeszcze nie mogę dojs do siebie. Trudno o tym pisać i mowic jest bardzo ciężko sama nie wiem jak wytrzymalam prawie rok.Jedno mnie cieszy ze mam bardzo wyrozumiałego sendyka dzwoniac do niego odpowiaa na kazde moje pytanie, nawet potrzymuje mnie na duchu. Co czytam i zrozumiałam to jesteś już po upadlosci to proszę cierpliwie czekac wszystkim zajmuje się syndyk i o wszystkim poinformuje. Pozdrawiam

Przeglądajasz 5 wpisów - od 31 do 35 (z 35)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.