Po ustaleniu wynagrodzenia syndyka co dalej

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Po ustaleniu wynagrodzenia syndyka co dalej

Otagowane: 

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #20931
  juan76_am
  Uczestnik

  W grudniu sedzia prowadząca moje postępowanie upadłościowe wyznaczyła losowo sędziego do wyznaczenia wynagrodzenia syndyka. Orzeczenie w tej sprawie wydano na początku stycznia i od tego czasu nic w sprawie się nie dzieje. Kiedy syndyk będzie mógł pobrać swoje wynagrodzenie? Czy teraz sędzia ponownie wyznaczy losowo sędziego do ustalenia planu splat? Propozycje spłat syndyk złożył w styczniu. Czy sądy teraz wyznaczają rozprawy w sadzie w tej sprawie czy odbywa się to na posiedzeniu niejawnym?Z góry dziękuję za odpowiedź

  #20933
  corda123
  Uczestnik

  Ja otrzymałam od syndyka propozycję planu spłat, na którą w pełni się zgodziłam. Mimo wszystko został wyznaczony termin rozprawy celem ustalenia planu spłat. Również myślałam, że się bez tego obędzie, ale jednak czeka mnie rozprawa.

  #20934
  tomek001
  Uczestnik

  u mnie wszystko odbylo sie na niejawnych rozprawach, ani odnosnie ogloszenia upadlosc ani odnosnie ustalenia planu splat nie jezdzilem i nie bylem wzywany na zadne rozprawy. Swoja droga, po co ? skoro wszystkie informacje odnosnie mojego stanu majatkowego, sytaucji rodzinnej sad ma we wniosku o upadlosc i ewentualnie pozniejszych pismach?

  #20964
  juan76_am
  Uczestnik

  Zmieniłem adres, źle zrozumiałem syndyka i myślałem, że wystarczy tylko ze go o tym poinformuje. Tymczasem sąd wyslal pismo w sprawie wynagrodzenia na mój stary adres. Odkryłem to na portalu. Odebilem na poczcie ta przzesylke i wysłałem od razu pismo do sądu z informacja o nowym adresie. Teraz się boje czy nie będę mieć jakiś problemów przezwolenia to ze odebrałem ten list wysłany na stary adres i czy może to wpłynąć na prawomocnosc orżyczenia w sprawie wynagrodzenia syndyka. Ktoś może się orientuje co w takiej sytuacji?

  #20982
  kmaro08
  Uczestnik

  Nie będzie z tym problemu. Na szczęście było to pismo informujące o ustaleniu wynagrodzenia dla syndyka. Gorzej by było gdyby to było jakieś postanowienie i termin np 7 dni na wniesienie ewentualnego zażalenia bądź złożenie w takim terminie jakiegoś pisma, wyjaśnień.
  A tak poza tym, pod starym adresem zawsze mógł jeszcze mieszkać jakiś Twój znajomy, który by Ci przekazał informację o liście albo nawet go dla Ciebie odebrał.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień temu przez kmaro08.
  #20984
  juan76_am
  Uczestnik

  Było to postanowienie w sprawie wynagrodzenia z 7 dniowym terminem zażalenia. A przesyłkę odebrałem osobiście co najwyżej ew znajomy mógł mi awizo donieść Marowie się bo to posTarnowie nie się jeszcze nie uprawomcnio W informacji w sadzie mi powiedzieli ze ponieważ wpłynęło moje pismo to ściągnęli z kalendarza na podstawie którego po 30 dniach się uprawamacnia i teraz leży i czeka u sędziego

  #21005
  juan76_am
  Uczestnik

  Czy ktoś miał może podobny przypadek? Wciąż czekam na zarządzenie o prawomocnosci. Może powinienem wysłać do sądu jakieś wyjaśnienia?

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.