Po ustaleniu planu spłaty

Przeglądasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 86)
  • Autor
    Wpisy
  • #4198
    Anonim
    Nieaktywne

    Niestety terminu nie ma żadnego przeczytałam słowo po słowie

    #4199
    anheros
    Uczestnik

    A ile czasu to trwało – od momentu złożenia odwołania do Sądu Okręgowego do wydania postanowienia – i który to Sąd (II instancji)?

    #4200
    Anonim
    Nieaktywne

    Jeżeli się nie mylę – to ewentualna taka skarga kasacyjna dotyczyć może tylko długu powyżej 50 tys.zł

    #4201
    anheros
    Uczestnik

    Tak – a czytałaś moje pytanie?

    #4202
    Anonim
    Nieaktywne

    To oczywiście była odpowiedż dla emmy (bo może tego nie wiedzieć).

    #4203
    anheros
    Uczestnik

    Sorki – myślałem, że to emma napisała. Moja wina 😉

    #4204
    Anonim
    Nieaktywne

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi , ustalenie planu spłaty 6 grudzień później dwa zażalenia upadłego i wierzyciela rozpatrzone przez sąd okręgowy 3 kwietnia oczywiście odrzuciła obydwa zażalenia utrzymując w mocy postanowienie sądu rejonowego , 14 kwiecień doręczone postanowienie a jaki to sąd oczywiście kielce. Uzasadnienie jest według mnie sprzeczne z ustawą bo w końcowej sentencji podkreślono , że należy w jak najwyższym stopniu zaspokoić wierzycieli według mnie oddłużyć i dać nowy start. Dziękuję aldona za pocieszające wieści dług jest poniżej 50 tys,. Natomiast co do uprawomocnienia nadal niewiem ile to jeszcze potrwa , dzwoniliśmy do sądu powiedzieli , że nic im niewiadomo.

    #4211
    moskit
    Uczestnik

    No to wszystko jasne. Postanowienie stało się prawomocne 3 kwietnia.

    #4882
    Marela
    Uczestnik

    Witam
    Czytam właśnie ten temat i na samym jego początku @emma i @piotr pisaliście o tym, że mozna sprawdzić w systemie aktualną sytuację sprawy w upadłości konsumenckiej. Bardzo prosze podpowiedzcie mi gdzie i jak? Weszłam na stronę mojego sądu i nie znalazłam tam żadnej zakładki ….
    Czekam aktualnie na uprawomocnienie się wyroku w sprawie planu spłat i dużym ułatwieniem byłaby mozliwośc śledzenia sytuacji w systemie, bo dodzwonić się do Sądu graniczy nieomal z cudem

    #4901
    jagoda
    Uczestnik

    @emma
    Ja również proszę o wymianę e-mail, potrzebuję takiego adwokata znającego się na prawie upadłościowym. Boję się ryzykować złożenie wniosku, który mógłby zostać odrzucony.

    #4907
    Anonim
    Nieaktywne

    jagoda, a jaką masz pewność, że wniosek napsany przez adwokata nie zostanie odrzucony? Kto pisze wniosek nie ma znaczenia. Jeśli jest dobrze uzasadniony to decyzja zależy tylko i wyłącznie od sędziego, do którego trafi wniosek. Szanse w momencie składania wniosku są 50/50. Żaden adwokat nie podpisze oświadczenia, że gwarantuje powodzenie i pełen sukces, ponieważ nie od niego to zależy;). Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania pisz michal.333@op.pl

    #4943
    Anonim
    Nieaktywne

    @ https://portal.waw.sa.gov.pl/login – tutaj należy się zarejestrować. Następnie trzeba udać się do sądu z dowodem aby uzyskać
    dostęp do swojego konta.

    #9919
    Anonim
    Nieaktywne

    witam emma
    chcialam skontaktowac sie z kims kto przeszedl upadlosc kons. w kielcach, czy moge zapytac kto był sedzią? na jaka kwote został ustalony plan splat, na jak długo, jak wyglądala rozprawa o plan splat?

    #11422
    Guana32
    Uczestnik

    W dniu dzisiejszym otrzymałem postanowienie z sądu o ustaleniu psw na 36 miesiecy. Także 3 lata jeszcze i wolność 🙂

    #11427
    moskit
    Uczestnik

    No i fajnie 🙂

Przeglądasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 86)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.