Plan splaty wierzycieli

Forum Fora Wykonywanie planu spłaty wierzycieli Plan splaty wierzycieli

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #19003
  dastan211
  Participant

  Witam.Postanowienie upadlosci ogloszone na początku 2021. Wizyta u syndyka na poczatku lutego 2021 i od tamtego czasu mial podjac dzialania w celu ustalenia planu splaty zadluzenia. Dnia 30.08.2021 udalem sie do sadu aby przejrzec akta sprawy i jakie kroki podjal syndyk w mojej sprawie. Co sie okazuje? A okazuje sie ze w aktach nie ma nic zadnych udokumentowanych dzialan syndyka. W aktach zobaczylem tylko postanowienie sadu o upadlosci, wybor komisarza i sedziego. Nic wiecej nie ma. Moje pytanie brzmi czy to normalne ze nie ma udokumentowanych zadnych dzialan przez syndyka, czy mam sie martwic. Minelo ponad pol roku od pierwszego spotkania z syndykiem. Czy mam złożyć skargę do sędziego na syndyka? Prosze o odpowiedz na moje pytania i pomoc co mam robic

  #19009
  perse
  Participant

  Chyba najpierw skontaktowałabym się z syndykiem z pytaniem co dzieje się w twojej sprawie ilu zgłosiło się wierzycieli i kiedy możesz spodziewać się propozycji planu spłaty,pół roku bez żadnych działań syndyka to naprawdę coś chyba nie tak,nie wiem,ale przez te pół roku coś powinien robić.

  #19012
  Wiosna2019
  Participant

  co dzieje się w twojej sprawie ilu zgłosiło się wierzycieli

  Widać po aktach, że nic się nie dzieje, bo byłoby w aktach o zgłoszonych wierzytelnościach. Nie ma nic to teraz czy syndyk powysyłał listy czy nikt się nie zgłosił. To drugie mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe przy niewielu wierzycielach.

  #19030

  @dastan211
  Po zamianach z 24 marca 2020 r. akta sprawy zakłada i prowadzi syndyk. U niego wszystko się znajduje.
  Więcej na ten temat na moim blogu TUTAJ

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.