Plan splaty wierzycieli

Forum Fora Wykonywanie planu spłaty wierzycieli Plan splaty wierzycieli

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
    dastan211
    Participant

Witam.Postanowienie upadlosci ogloszone na początku 2021. Wizyta u syndyka na poczatku lutego 2021 i od tamtego czasu mial podjac dzialania w celu ustalenia planu splaty zadluzenia. Dnia 30.08.2021 udalem sie do sadu aby przejrzec akta sprawy i jakie kroki podjal syndyk w mojej sprawie. Co sie okazuje? A okazuje sie ze w aktach nie ma nic zadnych udokumentowanych dzialan syndyka. W aktach zobaczylem tylko postanowienie sadu o upadlosci, wybor komisarza i sedziego. Nic wiecej nie ma. Moje pytanie brzmi czy to normalne ze nie ma udokumentowanych zadnych dzialan przez syndyka, czy mam sie martwic. Minelo ponad pol roku od pierwszego spotkania z syndykiem. Czy mam złożyć skargę do sędziego na syndyka? Prosze o odpowiedz na moje pytania i pomoc co mam robic

perse
    Participant

Chyba najpierw skontaktowałabym się z syndykiem z pytaniem co dzieje się w twojej sprawie ilu zgłosiło się wierzycieli i kiedy możesz spodziewać się propozycji planu spłaty,pół roku bez żadnych działań syndyka to naprawdę coś chyba nie tak,nie wiem,ale przez te pół roku coś powinien robić.

Wiosna2019
    Participant

co dzieje się w twojej sprawie ilu zgłosiło się wierzycieli

Widać po aktach, że nic się nie dzieje, bo byłoby w aktach o zgłoszonych wierzytelnościach. Nie ma nic to teraz czy syndyk powysyłał listy czy nikt się nie zgłosił. To drugie mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe przy niewielu wierzycielach.

@dastan211
    Po zamianach z 24 marca 2020 r. akta sprawy zakłada i prowadzi syndyk. U niego wszystko się znajduje.
    Więcej na ten temat na moim blogu TUTAJ

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.