pismo przygotowawcze

Forum Fora Wnioski, wzory, pisma pismo przygotowawcze

• This topic has 6 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 months temu by asm.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
    asm
    Participant

złożyłam wniosek o ogłoszenie upadłości, mam wezwanie na rozprawę ale muszę dostarczyć pismo przygotowawcze na zarządzenie przewodniczącego, co to za pismo? co powinno zawierać? nie znalazłam informacji na ten temat 🙁

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

Wszystko powinno być opisane do czego wzywa Cię sąd.

asm
    Participant

Wiem do czego mnie wzywa i jakie dokumenty mam dołączyć, ale nie wiem co to pismo przygotowawcze i co powinno zawierać w swojej treści.

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

i co powinno zawierać w swojej treści.

Wszystko do czego wzywa sąd i o jakie dokumenty wnosi a to jak napisałaś wiesz. Do tego oznaczenie sądu, sygnatura, tytuł, data, podpis etc.

„Szybko” się odezwałaś, termin nie przekroczony ?.

asm
    Participant

Nie jeszcze nie przekroczony 🙂
    Do piątku chciałabym odesłać dokumenty, ale mam problem z bankami bo żaden się nie odezwał z kwotami zadłużenia i w sumie nie wiem skąd je wziąć. Jak rozmawiałam to kazali napisać pismo w formie reklamacji i tak zrobiłam, niemniej żaden nie odpisał ;( Mogę wziąć raport z biku ale tam nie ma rozbicia na odsetki itp jak sobie życzy sąd, jak inaczej te kwoty ustalić?

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

Dokładna kwota to mały problem. To później wierzyciel, jeśli w ogóle przystąpi do procesu upadłościowego poda kwotę zadłużenia.

asm
    Participant

oki, wszystko przygotowane, jutro wysyłam 🙂 trzymajcie kciuki

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.