pelna historia mojej updadlosci

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywne

Najwazniejsze daty i fakty donosnie mojej updałosci

04.20 – spotkanie z radca prawnym
    09.20 – wpłyniecie wniosku o upadłość
    11.20- postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej
    01.21 – uprawomocnienie postanowienia
    03.21 – wyłączenie z masy upadłości wynagrodzenia za pracę do kwoty ~4 tys. (to pozwoliło mi przeżyć normalnie, super ważne)
    09.21 – postanowienie o PSW
    09.21 – postanowienie o wynagrodzeniu syndyka
    09.21. doręczenie postanowienia
    12.21 – uprawomocnienie postanowienia o PSW, sędzia wyznacza termin po którym rozpatruje prawomocność, u mnie to był 2 miesiące i 2 tygodnie!

PSW – 400PLN, 3 lata
    Pensja ponad 6tys netto
    We wniosku o wyłączenie z masy upadłości podałem takie koszty i mój kochany syndyk to przekleił do propozycji PSW i poszło gładziutko.
    odstępne za wynajmowane mieszkanie – 1400
    media – 300 zł
    żywność, środki czystości i ubrania – 1300 zł – tu nigdy nie zaniżajcie!
    terapia – 600 zł –
    transport, odwiedzanie dzieci -500 zł
    telefon i Internet – 100 zł

Super wazne dowody do wniosku:
    – zaswiadczenie od lekarza o chorobie: patologiczny hazard – lekarz przypisany do grupy terapetycznej na ZUS
    – zaswiadczenia o zakonczeniu terapii uzaleznien – moze być prywatnej! (byle uczciwie dla samego siebie)

Mam nadzieję że pomogłem.

Anonim
    Nieaktywne

do kosztów jeszcze
    2000 alimentów

kmaro08
    Uczestnik

Ładnie, poniżej roku od ogłoszenia upadłości do postanowienia psw 😉 Rata PSW też w porządku.

Ronaldinho1
    Uczestnik

Kwota długów jaka była? Bo tez się przymierzam do upadłość długów z odsetkami mam jakieś 320 tys a zarabiam najniższą krajową . Koszty życia praktycznie zabieraja mi wszystko .

kmaro08
    Uczestnik

Wysokość zobowiązań w upadłości konsumenckiej nie ma większego znaczenia. Najważniejsza kwestia, czy jest się w stanie spłacić to zobowiązanie i z jakiego powodu wpadło się w długi tj. z naszej winy, umyślnie, czy nie. Przyczyna wpadnięcia w długi będzie miała bardzo istotne znaczenie w wyznaczeniu ewentualnego planu spłat wierzycieli, bądź nawet oddłużeniu upadłego lub nie, bo to też obecnie nie jest pewna sprawa – mimo, że się ogłosiło upadłość konsumencką.

Ronaldinho1
    Uczestnik

Hazard ale to już pisałem rok temu w innym wątku. Czy syndyk będzie sprawdzał czy mieszkam sam czy z partnerką i dzieckiem? Czy można mieszkanie rodziców oficjalnie wynająć od nich??

Anonim
    Nieaktywne

Ponad 200 tysi długu. Ale tak jask napisane to ma trzeciorzedne znaczenie.

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.