odwolanie

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #4274
    Monsol
    Uczestnik

    witam moja mama nie dostala upadlosci niestety sedzia wogole nie wspomnial o zasw lekarskim od psychiatyry ze sie leczy itp na rozprawie twierdzil ze ma 5 wierzycieli a jest ich 30 normanie jakby wogole akt nie czytal…. oglosil upadlosc z powodu niedbalstwa,…. nie zgadzam sie z tym gdyz mama jest ososba chora uzalezniona od hazardu, wystawial oczy jak mama mucos tlumaczyla jakby wogole nie czytal nie przygotowal sie do sprawy. czy jezeli mama sie leczy psychiatrycznie jest uzalezniona i ma gleboka dperesje to zachodza przeslanki humanitarne?? bo sedzia stwierdzil ze nie. bedziemy sie odwolywac tylko czy ktos moze mi pomoc i podsunac jak sie pisz e takie odwolanie?? czy mama bedzie wzywana na kolejna rozpraawe??bo jesli tak to ja chce byc jejepelnomocnikiem

    #4277
    Anonim
    Nieaktywne

    Musisz pójść do prawnika. I zrób to szybko żeby nie przegapić terminów. Nie korzystaj z usług amatorów. Sprawa jest poważna.

    #4281
    Anonim
    Nieaktywne

    @Monsol – jedną z możliwości o jakiej słyszałem w takiej sytuacji jest szybkie napisanie do sądu, że rezygnuje się ze złożonego wniosku o upadłość wtedy muszą anulować wniosek i później znów go można złożyć (tylko musisz się upewnić czy tak na pewno można w tej sytuacji). Ważne żeby to zrobić szybko zanim uprawomocni się postanowienie sądu o odrzucenie wniosku Twojej mamy.

    #4282
    Anonim
    Nieaktywne

    Wycofanie wniosku przed uprawomocnieniem postanowienia jest możliwe.
    Ale nie ma gwarancji, że ponowny wniosek – nie trafi do tego samego sędziego.

    #4283
    Anonim
    Nieaktywne

    To by było piękne. Kurcze niezły myk. Każdy komu sąd odrzucił to mógłby tak zrobić. Muszę to sprawdzić czy tak rzeczywiście jest. Co sędzia to inny wyrok. Jakby to działało to niezły myk. Zrezygnować i znowu złożyć.

    #4286
    Monsol
    Uczestnik

    ale skoro juz jest uzasadnienei postanowienia to czy to nie znaczy ze jest prawomocny???

    #4291
    anheros
    Uczestnik

    Od doręczenia uzasadnienia biegnie termin.

    #4298
    Monsol
    Uczestnik

    no tak 7 dni… pytanie czy mozna teraz jeszce wycofac wniosek??? ogolnie wlasnie pisze mamie odwolanie i do piatku mozemy je wyslac

    #4299
    Monsol
    Uczestnik

    a co sie zalicza do przeslanek humanitarnych??? np uzaleznienie od ha\zardu i depresja moga w to wejsc??

    #4307
    Monsol
    Uczestnik

    ok odwolanie napisane uff pierwszy raz pisalam. trzymajcie kciuki zeby sie udalo 😀

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.