Oddalenie wniosku o upadłość – czy można go wycofać?

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Oddalenie wniosku o upadłość – czy można go wycofać?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 6 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  adw. Michał Hajduk 4 miesiące temu.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy

Rysiek
    Participant

Sąd oddalił mój wniosek o upadłość przez rażące niedbalstwo. We wniosku zabrakło istotnych faktów, które przemawiałyby na moją korzyść. Postanowienie jeszcze nie jest prawomocne. Czy mogę złożyć wniosek o wycofanie wniosku i złożyć go jeszcze raz z poprawioną argumentacją?

100nog@
    Participant

Posiedzenie jawne czy niejawne ?.

michal.333
    Participant

Rysiek, tak – możesz. Napisz do mnie na XXXXX to powiem co i jak.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez  adw. Michał Hajduk. Powód: Naruszenie regulaminu

100nog@
    Participant

Forum niemoderowane a szkoda.

100nog@
    Participant

Napisz do mnie na

Użytkownik od dawna do zbanowania, ale cóż, nie ma kontroli na tym forum i na pracy mecenasa korzystają inni za friko i bezczelnie, przykre to,ale takie życie.

karol123
    Participant

@ michal.333@op.pl Co klientów sobie szukasz? Wiesz, że to nieetyczne i niegodziwe? My tutaj sobie za darmo pomagamy. Jakby każdy na forum był taki jak Ty to to forum byłoby bez sensu. Ja się dziwię, że mecenas to akceptuje.

100nog@
    Participant

Tak mi się wydaje, że mecenas nad tym forum nie ma kontroli 🙁 Samowolka w najlepsze.

ewela1985
    Participant

Rysiek a w jakim Sadzie skladales wniosek

Forum jest moderowane 🙂
    Jeżeli chodzi o temat wątku, to wszystkie potrzebne informacje na temat cofnięcia wniosku można znaleźć pod poniższymi linkami na blogu:
    Cofnięcie wniosku o upadłość konsumencką
    Uchylenie postanowienia oddalającego wniosek o upadłość konsumencką

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.