Oczekiwanie na ustalenie psw

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Oczekiwanie na ustalenie psw

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  anheros 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy

kazik79
    Participant

Witam,
    w tej chwili moja sprawa jest na etapie kiedy sędzia na posiedzeniu niejawnym zatwierdził sporządzoną przez syndyka i ogłoszoną w msig listę wierzytelności.Jednocześnie wezwał mnie i syndyka do ustosunkowania się pisemnie co do ewentualnego psw.I tutaj pojawia się problem.Mianowicie to postanowienie zostało wydane ponad miesiąc temu i cały czas czeka na wysłanie przez sekretariat,który nie ma czasu tego zrobić,ponieważ mają dużo pracy-rozmawiałem z panią z sekretariatu(postanowienie widzę na portalu informacyjnym sądu).Czy wg waszej wiedzy muszę czekać,aż sekretariat mi to postanowienie wyśle(co nakazał w samym postanowieniu sędzia)i dopiero wtedy wysłać swoje stanowisko o które sąd wnosi czy nie czekając na otrzymanie postanowienia pocztą wysłać do Sądu swoją propozycję psw opierając się na informacjach,które widzę w portalu informacyjnym sądu?

anheros
    Participant

Sorry, ale oczekujesz, że w kilku wątkach napiszesz i… co: w kilku odpowiadać? 🙁
    Szanuj innych. Odpisałem obok!

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.