Na temat chamstwa

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 7 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  karol123 11 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)
  • Autor
    Wpisy

Kamil
    Participant

A tak już poza tematem. Na co chorujesz Karol? Co Cię dopadło? Jeżeli poruszam delikatną kwestię tutaj publicznie na forum to OK nie odpowiadaj. Ale tak naprawdę każdy na coś choruje tylko ci co uważają, że są zdrowi jeszcze nie wiedzą o tym, że chorują.

karol123
    Participant

Choroba parkinsona. Prawdopodobnie…

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 miesiące, 1 tydzień temu przez  karol123.

Kamil
    Participant

Na jakiej podstawie i kto ci to powiedział? A sprawdzałeś pod kątem stwardnienia rozsianego?

karol123
    Participant

Miałem dobry rezonans mózgu. To chyba nie mam stwardnienia. Mówili lekarze neurolodzy. Jak się sprawdza pod kątem stwardnienia?

Kamil
    Participant

Przy stwardnieniu rozsianym zmiany mogą być w mózgu albo w rdzeniu kręgowym albo i tu i tu. Punkcja, potencjały wzrokowe i testy na boreliozę to takie podstawowe badania przy stwierdzeniu stwardnienia lub wykluczenia. A jakie badania robiłeś otrzymując diagnozę Parkinsona? I kto Ci to potwierdził i na jakiej podstawie?

karol123
    Participant

Miałem badany wzrok. Mam dobry. Parkinson to taka paskudna choroba. W Polsce nie ma jednego badania, które diagnozuję. Robi się diagnostykę różnicową. Czyli jak nic innego nie ma. To jest Parkinson. Jest też próba terapeutyczna dopaminą. Podają Ci dopaminę. I jak ręce się mniej trzęsą to znaczy że masz. Z tym, że mi lewa ręka się trzęsie. Parkinsona u mnie stwierdziło 4 lekarzy neurologów. Tylko na bazie badania klinicznego. Mimo iż jestem facetem po czterdziestce. Czyli dość młodym. Qwa sam nie wiem skąd takie choróbsko u mnie. Nikt w rodzinie nie miał.

Kamil
    Participant

No widzisz każdy coś ma prędzej czy później się albo o tym dowie albo nie. Pomimo wszystko nie wolno się poddawać niezależnie z jakim przeciwnikiem przyjdzie się nam zmierzyć bo poddać się to najłatwiej. Trzeba myśleć pozytywnie o chorobie która się ma niezależnie jak jest kiepsko. Ja mam stwardnienie rozsiane. Zdrowia życzę i powodzenia w przełamywaniu barier jakie może stawiać Ci choroba każdego dnia. No i jak najwięcej cennych informacji i uwag w kwestii upadłości na tej stronie 🙂

karol123
    Participant

Ja jestem pewien, że będę w 2018 najpóźniej w 2019 zdrowy. Pojadę do Chin lub Indii. Wprowadzę się w stan pełnej hipnozy. Metoda falowa. I wiele innych metod. Tradycyjna medycyna ma mi niewiele do zaoferowania. To tak jak z nowotworami. Są tacy co się leczą a są tacy co umierają. Tradycyjna medycyna nie leczy tylko łagodzi objawy. Teraz jak wyszedłem z upadłości to zajmę się i Parkinsonem. Wcale się nie przejmuje. Uważam że skoro choroba przyszła to i pójdzie. Organizm sam ją pokona.

Kamil
    Participant

Masz fajne podejście i plany odbudowy co zostało zepsute-zdrowie. Próbujesz coś zmienić, naprawić nie czekając na cud, który i tak nie nadejdzie. Powodzenia w ich realizacji.

karol123
    Participant

Ja jestem bardzo nieufny do lekarzy. Po pierwsze nie ufam ich diagnozom. Po drugie wydaje mi się, że z każdej choroby można się wyleczyć jak jest we wczesnym stanie.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 miesiące, 1 tydzień temu przez  karol123.
Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.