Na temat chamstwa

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #8225
    Anonim
    Nieaktywne

    W Polsce jest takie chamstwo. Miałem operację. Super szpital. Super lekarze. Super oddział. Ale w tym super szpitalu było parę rzeczy nie super. Tak trochę jak w sądzie. Kolejki czekanie. Miałem fajnego lekarza. Fajnie mnie zoperował. I potem przy wypisie kazali mi zejść do rejestracji. A tam 50 osób. Ja 2 dni po operacji. Krwawię. Ale kolejkę muszę odczekać, aby się zarejestrować na zdjęcie szwów. I tu wracam do tematu tego właśnie jak w tytule, czyli do tego typowo polskiego chamstwa. Stoję sobie pół przytomny w tej kolejce. Ludzie kichają prychają. Martwię się, że mnie ktoś zarazi. A tu jakaś baba ok. 60 lat zaczyna się na mnie wydzierać. Że się wepchałem. I posypała mi kobitka całą wiązankę. Pół przytomny popatrzyłem na nią. i tak jej powiedziałem „zamknij się ty stara k…”. Wiem, że to niegrzecznie. Tak się odzywać do starszej kobiety. Jest mi głupio. Ale w takim właśnie kraju żyjemy. Ludzie tak siebie traktują. I tak sobie skaczą do gardeł. Ale na pocieszenie powiem, że trafiłem do super lekarza. Pięknie mnie zoperował. Żeby się do niego dostać musiałem mieć odpowiednie skierowania. Których oczywiście nie miałem. Więc poszedłem do niego do szpitala. Żeby mi sam do siebie wypisał skierowanie. I wtedy dopiero paniusie z rejestracji łaskawie mnie przyjęły na planowany termin operacji. Z tego wszystkiego nie zdążyłem nawet odebrać listu z sądu. Listonosz oczywiście nie przynosi. Tylko wrzuca awizo do skrzynki.

    #8229
    Anonim
    Nieaktywne

    Ja 2 dni po operacji. Krwawię.

    No to ten twój fajny lekarz może nie powinien Cię wypisać dwa dni po operacji i jeszcze krwawiącemu chodzić do rejestracji.

    Ja wczoraj miałem inne chamstwo, bank czynne dwa okienka, długo się czeka a tu przychodzi młoda dziewczyna i siada.
    Nawet nie spytała kto ostatni a dużo osób nie było w kolejce, raptem ja i jeden chłopak. W końcu się doczekałem a ta
    młoda dama wstaje i idzie i ja też. Mówię do niej jest kolejka a ona do mnie „no przecież ja też w kolejce” kłótni
    za dużej nie było a na koniec rzuciła mi „złego dnia panu życzę” 🙂 Dobre.

    Inna historia, przychodnia, ale wszystko cacy, monitor przed wejściem, numer kto zaraz ma wejść, kto w środku.
    No i facet stoi przed samymi drzwiami, myśli, że jak jest bliżej to jest pierwszy. Nawet na monitor nie spojrzy,
    ani czy ktoś jeszcze jest inny oprócz niego. I co, drzwi się otwierają no to on na hura do przodu a ja spokojnie za nim.
    On daje kartkę lekarce a ja mówię proszę pana proszę spojrzeć na karteczkę pan jest za mną. SZOK spojrzał, trochę nie
    dowierzał, ale wyszedł. No spoko wyszedłem i już gość chce wchodzić a jakiś chłopak pokazuje mu kartkę, że teraz jego kolej :).

    #8233
    Anonim
    Nieaktywne

    Wypisał mnie. Bo takie procedury. Fajny bo i tak nagiął je. A poza tym świetnie zoperował. A wracając do mojej historii. To ja wyszedłem z tej kolejki, bo nie mogłem wytrzymać. I moja mama stanęła za mną w kolejce. Aby mi pomóc. A ja czekałem. No i wszystkie babsztyle naskoczyły na moją mamę. Dopiero jak zakonnica potwiedziła, że moja mama jest ze mną to się zamknęły. Haha jakimś cudem ta zakonnica się tam znalazła. A jak zakonnica powie, to święte.

    #8354
    Anonim
    Nieaktywne

    Chciałem się pożegnać ze wszystkimi. Życzę wszystkim powodzenia na ich drodze ku umorzeniu zobowiązań. Napisałem prośbę do mecenasa o likwidację mojego konta tutaj. Okres mojej upadłości dobiegł końca. Muszę się skupić na pracy. A to forum pochłania dużo czasu. Dziękuję wszystkim za wsparcie.

    #8355
    Anonim
    Nieaktywne

    Szkoda, zawsze byś coś pomógł. Dużo osób chyba tak odchodzi, szkoda.

    #8358
    Anonim
    Nieaktywne

    Dziękuję. Ale raczej wartość mojej pomocy jest niewielka. Nie jestem prawnikiem.

    #8359
    Anonim
    Nieaktywne

    Jeżeli dobrze się domyślam : @karol123 – dzięki Ci za aktywność na tym forum.
    I choć widok „konto usunięte” nie jest budujący – to rozumiem także, że kiedyś trzeba się „wyzerować”.
    Raz jeszcze dzięki, że Ci się chciało „chcieć” – i niech Ci się dobrze wiedzie.

    #8377
    Anonim
    Nieaktywne

    Zauważamy i doceniamy kogoś obecność dopiero wtedy jak tej osoby już nie ma. W Polsce zawsze tak było, że ludzie przepychają, obrażają się wzajemnie o byle co. Ocenianie innych przychodzi Polaczkom tak łatwo, a nie wiemy z czym, kim mamy do czynienia i kogo spotkaliśmy na swej drodze, w zasięgu wzroku. Ktoś chory siedzący po którym nie widać niepełnosprawności jest często oceniany już na starcie, że młody, cham, siedzi, a starszy stoi. Tak tylko często ten młody to niepełnosprawny, chory etc. ale tego inni już nie mogą sobie wyobrazić. Powodzenia @karol123. Zdrowia.

    #8378
    karol123
    Uczestnik

    Bardzo dziękuję wszystkim. Po takich wpisach nie pozostaje mi nic innego tylko wrócić na forum. Kamil głowa do góry. Ja też jestem chory. Nie tak jak Ty. Ale na moją chorobę też nie ma lekarstwa. Zamierzam jednak się wyleczyć. Medycyną niekonwencjonalną.

    #8396
    Patrycja
    Uczestnik

    @karol123 super że wróciłeś. Często bardziej niż porada prawnika liczą się właśnie wypowiedzi takich osób jak ty, które przeszły już swoje i mogą się podzielić wiedzą z poziomu upadłego, prostym i zrozumiałym językiem

    #8397
    karol123
    Uczestnik

    Haha. Dziękuję. Już nie upadłego. Byłego upadłego. i nie dłużnika. Dzisiaj o północy już nie mam długu. Co u Ciebie?

    #8398
    karol123
    Uczestnik

    Tak a propos. Mnie ten temat nie dotyczy. Bo mam żonę. I jestem jej wierny. Ale może to forum mogłoby przyczynić się do powstania par? Upadli faceci z upadłymi kobietami 🙂 W końcu lepiej tak razem przez upadłość przejść. Wspólne wsparcie. Wspólna bieda i wspólne szczęście po upadłości. Ludzie którzy przechodzą razem ciężkie chwile tworzą bardzo dobre małżeństwa. Wiele upadłych kobiet pisało, że są same, że mąż rzucił. Że są dzieci. Panowie. Może byście się zaopiekowali? Ja tam bym się zaopiekował. Ale już mam swoje szczęście.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 1 miesiąc temu przez karol123.
    #8400
    karol123
    Uczestnik

    Mecenas do mnie napisał, że się cieszy, że wróciłem na forum. Czuję się wyróżniony. Dziękuję Panie Mecenasie. Zapraszamy do nas. Po tylu wspaniałych słowach od ludzi ciężko było nie wrócić.

    #8402
    anheros
    Uczestnik

    Ja nieee wieeeem… Karolu! Mi to co piszesz kojarzy się tak, że „facet i baba upadli” – no to czyli leżą. Być może w łóżku. 😉
    …i jeszcze zachęcasz do parcia! No, no!!! 🙂 Nie tak publicznie!! 😉 🙂 🙂

    #8404
    karol123
    Uczestnik

    Ja tak z myślą o ojczyźnie. Tak patriotycznie. Dla kraju.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.