Moja upadłość, problemy z hazardem

Forum Fora Historie upadłych – podziel się z innymi swoją historią Moja upadłość, problemy z hazardem

Ten temat zawiera 520 odpowiedzi, ma 63 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  bastiansc 5 dni, 7 godziny temu.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 511 do 521 (z 521)
  • Autor
    Wpisy

mhw1259
    Participant

Witam Wszystkich
    Jestem nowym członkiem forum, trafiłem na nie przypadkowo i już żałuję, że tak późno bo czuję, że straciłem ze trzy lata.
    Jestem nałogowym hazardzistą od … chciałem napisać od ilu lat, ale muszę napisać, że od kiedy pamiętam. Prawdziwie patologiczny nałóg, kiedy zacząłem grać za pożyczone pieniądze, zaczął się jakieś 10 lat temu. Wysokości moich długów nie będę na razie wymieniał ale śledząc wpisy na forum, a przeczytałem je od deski do deski, to chyba jestem niechlubnym rekordzistą. Straciłem żonę, rodzinę i cały majątek, ale większość z Was poznało na własnej skórze czym to się zwykle kończy. Po za tym nie jest to forum terapeutyczne, choć padło tu wiele cennych wypowiedzi, które na pewno wielu osobom się przydadzą i mogą pomóc..
    Jestem po dwóch 6 tyg. terapiach zamkniętych, po pierwszej się nie udało – nawrót ze zdwojoną siłą, po drugiej pogłębiona terapia indywidualna. Nie gram od trzech lat.
    O upadłości zacząłem myśleć zaraz po zmianie ustawy z początkiem 2015 roku. Kontaktowałem się nawet z renomowaną podobno kancelarią. Początkowo dali mi duże nadzieje i nawet zacząłem kompletować dokumenty, ale po paru tygodniach stwierdzili, że sądy odrzucają wnioski o upadłość z powodu hazardu, a poza tym zażądali ogromnych jak na moje możliwości – praktycznie żadne, pieniędzy i dałem sobie wtedy z tym spokój żyjąc z dnia na dzień z komornikami na głowie.
    Teraz widzę, że to był błąd a raczej zaniechanie z mojej strony. Patrząc na Wasze historie widzę, że można. Wniosek muszę przygotować sam bo na inny wariant mnie nie stać. Przeglądając formularz wniosku myślę, że z w większości sobie poradzę choć będę na pewno miał wiele szczegółowych pytań.
    Jestem na etapie kompletowania dokumentacji dotyczącej zadłużenia i czekam na dokumentację dotyczącą mojego leczenia i historii choroby, ale jak się zabrać do napisania uzasadnienia nie mam zielonego pojęcia i stąd moja ogromna prośba do tych którym się udało.
    1. michalah, Howard80, misiorek11, marcinhazard, perse i inni czy była by taka możliwość abyście podzielili się ze mną mailowo swoimi wnioskami lub chociaż treścią uzasadnień, wiem że każda historia i sytuacja jest inna ale szansa jest tylko jedna i nie chciałbym jej stracić i może w oparciu o was i mi się uda – mój mail: mhw1295@gmail.com
    2. Czy ktoś miał do czynienia z sądem , oczywiście w sprawie upadłości z powodu hazardu, w Jeleniej Górze też proszę o kontakt

gosh123
    Participant

Witam,

Próbuje napisac na twoj adres e-mail ale nie działa wiadomosci nie dochdoza , skontaktuj sie ze mna po adresem
    email gosh82@icloud.com

Marcinhazard
    Participant

Cześć

Zgadza się. mhw1259 na Twój e-mail nie da się wysłać wiadomości.

mhw1259
    Participant

Przepraszam wszystkich błąd w mailu powinno być mhw1259@gmail.com

mhw1259
    Participant

@marcinhazard
    Bardzo dziękuję za szybką reakcję i pomoc

Uzalezniony
    Participant

@mhw

Dowiedziałeś się czegoś ciekawego?.

mhw1259
    Participant

@uzalezniony
    Na razie kompletuję dokumenty do wniosku i bazuję na wiedzy zawartej na forum

mhw1259
    Participant

@michalah, @howard80, @misiorek11, @perse i inni „upadli” hazardziści
    Ponawiam prośbę o pomoc!!
    czy możecie się podzielić ze mną swoimi wnioskami, a szczególnie uzasadnieniem, nie chcę popełnić jakiegoś nieodwracalnego błędu w uzasadnieniu – mój mail mhw1259@gmail.com
    Wiem, że każdy ma swoją inną historię (chociaż historie hazardzistów chyba są zawsze takie same!!!) i miał innego sędziego , ale ta różnorodność może mi pomóc, chodzi o elementy uzasadnienia, które mogą przybliżyć mnie do pozytywnego wyroku sądu.
    @marcinhazard – tobie jeszcze raz dziękuję i masz rację, pytania powinno się zadawać na forum, ale widzę, że chyba coraz rzadziej (ten wątek)jest ono odwiedzane

bastiansc
    Participant

Witam jestem tu nowy jestem hazardzista od 10 lat straciłem wszystko żonę rodzine i chęć w lepsze życie ..lecz chce walczyć z tym nałogiem ..chodzę na terapie leczę się byłem na terapi zamkniętej 6 tyg będę się starał o upadłość i będę chciał napisać sam wniosek mam prośbę jak by ktoś mi wysłał wniosek na wzór był bym wdzięczny i prosze o kontakt jak macie jakieś pytania pozdrawiam

Marcinhazard
    Participant

@bastiansc podaj e-mail do siebie bo nie mamy gdzie Ci wysłać 😉

bastiansc
    Participant

E-mail moj to bastiansc1985@icloud.com

Przeglądajasz 11 wpisów - od 511 do 521 (z 521)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.