Moja upadłość, problemy z hazardem

Forum Fora Historie upadłych – podziel się z innymi swoją historią Moja upadłość, problemy z hazardem

Otagowane: 

Ten temat zawiera 546 odpowiedzi, ma 65 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  s_kato 2 tygodnie, 6 dni temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 547)
  • Autor
    Wpisy

michalah
    Participant

Z tego co się orientuję każdy pacjent ma prawo wglądu do swoich dokumentów i nie mogą Ci robić problemu z tym (gwarantuje to ustawa o prawach pacjenta). Ja poprosiłem żeby wszystkie dokumenty mi skserowali i podbili za co zapłaciłem około 8 zł.
    Jeżeli nadal nie będą CI chcieli wydać spyta się na jakiej podstawie prawnej się opierają, bo ja takiej nie znam.

Wniosek składałem osobiście w sądzie (jak ja składałem musiałem wykupić znaczek za 30 zł), który przylepiłem na pierwszej stronie wniosku, potwierdzający dokonanie wymaganej opłaty), pocztą na pewno też można, ale jak masz blisko to nie będziesz się zastanawiał czy aby na pewno doszło.

Howard80
    Participant

JA mam podobnie. Oprocz zaświadczeń mam xero calej historii choroby i leczenia. Nikt nie robił mi problemów. W sumie 125 stron dokumentacji medycznej.
    @misiorek11 skąd jesteś?
    @michalah czy propozycja spotkania na mieście jest aktualna?

michalah
    Participant

Cześć,

jak najbardziej, tylko będę dostępny po 8 maja

Howard80
    Participant

@michalah świetnie. Cieszę się… Wobec tego udanej majówki życzę 🙂 pozdrawiam

misiorek11
    Participant

Ja z Nowego Sącza.
    No właśnie powiedzieli że nie wydają takiej dokumentacji, że nie mogą tego zrobić.
    Ale chyba będę musiał porozmawiać inaczej skoro piszecie że wam bez problemu zrobili ksero.
    Dzięki za odpowiedź

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lata, 10 miesiące temu przez  misiorek11.

Tomasz
    Participant

@michalah Witam, czy mógłby by Pan udostępnić na maila Pańskie uzasadnienie do wniosku. Właśnie skończyłem terapię zamknięta i kompletuje wniosek. Jeżeli to nie jest dla Pana problem byłbym wdzięczny za podesłanie samej treści uzasadnienia ( bez danych Pańskich, placówki leczniczej itp.) bądź wrzucenie tego na forum
    Pozdrawiam seredecznie

Howard80
    Participant

Widzę ze jest nas juz trochę. Mam nadzieje ze nasze historie skończą się tak jak u @michalah

michalah
    Participant

@ Tomasz . Podaj proszę maila na jakiego mogę przesłać informację, o którą prosiłeś.

benah1
    Participant

Witam.

Mam analogiczny problem i mam już ksero historii choroby Michalah czy mi również mógłbyś przesłać na e mail uzasadnienie do wniosku bez osobistych danych jestem po ukończeniu terapii już około 9 lat i dzięki Bogu nie gram -). Podaje adres kowalbenjan@wp.pl

Howard80
    Participant

@michalah to i ja poproszę. Będę wdzięczny
    Mój mail kaczka_22@poczta.onet.pl

Tomasz
    Participant

@michalah poproszę na maila kmaly@gazeta.pl
    Serdecznie dziekuje

michalah
    Participant

Witam,

jutro wieczorem postaram się podesłać.

michalah
    Participant

Cześć, już powinno być na mailach.

Howard80
    Participant

@michalah dziękuję. Wpadło mi w folder Spam ale jest ok.
    Sam pisałeś to uzasadnienie czy ktoś Ci pomagał?

misiorek11
    Participant

Witajcie,
    Trochę czasu mnie nie było na forum gdyż byłem za granicą w delegacji i widzę że przybyło ludzi w podobnej sytuacji.
    Czy ktoś już w międzyczasie złożył taki wniosek?
    Ja w końcu dostałem ksero dokumentacji medycznej z ośrodka do którego uczęszczam, zebrałem informację o wszystkich swoich zadłużeniach i praktycznie kończę swój wiosek. Myślę, że do 2 tygodni powinienem go złożyć.
    @michalah do Ciebie również prośba, gdybyś mógł podesłać mi swoje uzasadnienie wniosku na misior11@wp.pl byłbym bardzo wdzięczny i porównałbym go ze swoim.
    I czy pisałeś we wniosku jakąś propozycję planu spłat?

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lata, 10 miesiące temu przez  misiorek11.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 547)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.