Mój problem po upadłości

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  karol123 3 tygodnie, 2 dni temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy

Grzegorz
    Participant

Napiszę w skrócie…
    Upadłość ogłoszona – zakończona, ale..
    Mieszkam z rodziną w wynajętym mieszkaniu, żona marnie zarabia mamy dwójkę dzieci, z mojej strony zero szans na kredyt w celu zakupu mieszkania, oczywiście żony też – brak zdolności.
    Układ jest taki, że jesteśmy sami nie mamy jako tako rodziny, która by mogła nam pomóc….
    OK, nie mam długów, zarobki mam dobre nawet bardzo dobre, ale pozostały przeprowadzki co jakiś czas na inny wynajem……
    Jak to rozwiązać może ktoś ma jakiś pomysł?

karol123
    Participant

Mam podobną sytuację. Też wynajmuję. Płacę 3 tyś miesięcznie. Mógłbym spłacać ratę. Ale nie dostanę kredytu. Ale też chyba nie chcę. Proponuję wyjazd do Szwajcarii albo Norwegi. Ewentualnie założenie biznesu. Ja tu dużo zarabiam. Ale jak żona kończy upadłość to mnie tu nie ma. Polska to słaby kraj. Ludzie nie mają perspektyw. Powiem tak. Cieszmy się z tego co mamy. A mamy dużo. Brak długów to wspaniała sprawa.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodnie, 2 dni temu przez  karol123.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodnie, 2 dni temu przez  karol123.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.