mieszkanie a upadłość

Forum Fora Masa upadłości – co może zabrać syndyk mieszkanie a upadłość

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #17771
    Anonim
    Nieaktywne

    Mam takie pytanie w sprawie upadłości – moje mieszkanie jest od ponad 5 lat notarialnie przepisane na inną osobę – lecz ja nadal spłacam kredyt /jestem jedynym kredytobiorcom/. Kiedyś dostałam informację z banku że jeżeli kredyt jest regularnie spłacany to bank nie będzie chciał go „wrzucać” do masy upadłościowej. Teraz jakoś mam inne informację czy ktoś może mi napisać jak to jest?. Podobno jedyna opcja jest tak że muszę dodać osobę do kredytu aby w razie czego jak ja mam upadłość to tamta druga osoba zostaje jedynym kredytobiorcom. Mam złożony wniosek o upadłość czekam na sprawę w sądzie więc dlatego bym chciała to załatwić jeszcze teraz.

    #17776
    Anonim
    Nieaktywne

    nie wiem jak w tym przypadku,ale jedno jest pewne,nie możesz spłacać jakiegoś kredytu,nie można sobie wybrać,ze komuś coś spłacasz, bo tym samym działasz na szkodę innych wierzycieli,na pewno nie będziesz mogła spłacać tego kredytu nadal,bo nie dostaniesz upadłości,co z mieszkaniem,które nie jest na ciebie, nie mam pojęcia,może ktoś się odezwie

    #17778
    Anonim
    Nieaktywne

    Dziękuje za informację – może ktoś jeszcze coś podpowie co zrobić

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.