koszty utrzymania – udokumentowanie

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania koszty utrzymania – udokumentowanie

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 8 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  mhw1259 3 miesiące, 4 tygodnie temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)
  • Autor
    Wpisy

moskit
    Participant

Wiadomo, papier jest lepszy niż słowo, ale słowo powinno wystarczyć. Sąd i tak będzie brał pod uwagę lokalny rynek i rynkowe ceny najmu. Spisana umowa nie może być punktem odniesienia, ale nie do końca.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesiące, 1 tydzień temu przez  moskit.

100nog@
    Participant

złożyłem wniosek o upadłość i czekam na rozprawę (wyznaczona na ten piątek

Jak poszło, pewnie nieciekawie ? Wyrok będzie na niejawnym, źle patrzą na hazard. Dostaniesz list z uzasadnieniem, więc cóż pozostaje jakoś wycofać wniosek. Pewnie po odebraniu listu masz 7 dni na zażalenie (opłata 200 zł) żeby się wyrok nie uprawomocnił i zaraz po tym wniosek o wycofanie. Trzym się, pozdro.

Aldonaa
    Participant

@uzależniony
    Z łatwością zadawałeś @mhw1259 różne pytania a sam miałeś problem aby odpowiedzieć na jego proste pytanie czy Ty masz upadłość.
    A już Twoja rada jak : „kiedyś Cię pokieruję, teraz nie mogę” – to po prostu na forum jest hitem.

100nog@
    Participant

Postanowiłem sprawdzić słowo HIT i do niczego mi nie pasuje…

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hit

100nog@
    Participant

A już Twoja rada jak : „kiedyś Cię pokieruję, teraz nie mogę”

Jak ktoś się śpieszy to się diabeł cieszy.

mhw1259
    Participant

Dzięki @aldona 🙂
    Jestem po rozprawie, ale to nie finał. Sędzia na koniec powiedział, że decyzja będzie ogłoszona we wtorek i podał godzinę. Powiedział, że mogę się stawić, ale nie muszę. Pouczył mnie, że jeżeli mnie nie będzie to muszę o wyniku sam się dowiedzieć bo nie otrzymam żadnego pisma do domu – w takim razie to chyba nie jest posiedzenie niejawne? (chyba się nie mylę)
    Podwójny stres. Napiszę więcej po wtorku.
    @Uzależniony
    Chyba najwyższy czas żebyś przestał zaśmiecać to forum. Ludzie oczekują tutaj rady i możliwości skorzystania z doświadczenia innych, a nie szukają linków do wikipedii

100nog@
    Participant

Tak to nie będzie posiedzenie niejawne.

mhw1259
    Participant

Dziękuję, za krótką i treściwą opinię

100nog@
    Participant

Wiem, źle widziane jest zapytanie, ale… spytam, jak poszło ?.

mhw1259
    Participant

Sąd ogłosił moją upadłość!!!
    Czekam teraz na kontakt z syndykiem – nie wiem czy nie większy stres niż oczekiwanie na rozprawę.
    Postaram się opisać wszystko po kolei od przygotowania wniosku do tego momentu (dla potomnych i innych forumowiczów), ale muszę trochę ochłonąć i przygotować wpis żeby nie był chaotyczny (ale to już w innym wątku).

Aldonaa
    Participant

@mhw1259
    To super. Gratulacje 🙂

100nog@
    Participant

Gratulacje.

smartboy123
    Participant

Mogę mieszkasz z rodzicami? Jaki miałeś dług? Jakie dodałeś dodatkowe wydatki wr wniosku?

mhw1259
    Participant

Dzięki za gratulacje, ale jak wiecie to dopiero początek.
    @smartboy123
    W ogóle nie rozumiem twoich pytań:
    1. Mogę mieszkasz z rodzicami? – Tak możesz, albo – nie nie mieszkam z rodzicami (napisałem w tym wątku że mieszkam u żony)
    2. Jaki miałeś dług? – Czytałem wcześniej twoje wpisy, mój dług jest kilkadziesiąt razy większy od twojego, ale to nie ma większego znaczenia
    3.Jakie dodałeś dodatkowe wydatki wr wniosku? – zupełnie nie wiem o co chodzi

smartboy123
    Participant

Jakie dodatkowe wydatki wykazane we wniosku dałeś, no koszt leków albo inne wprawy. Ja Jestem aktualnie na składaniu wniosku, dług 65 tysięcy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.