Koszty pomocy prawnej w upadłości

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Koszty pomocy prawnej w upadłości

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
    Andzia74
    Participant

Cześć, jestem tutaj nowa. Poszukujemy odpowiedzi na pytanie czy ktoś z Was korzystał z pomocy prawnej w procesie upadłości konsumenckiej i jeżeli tak to ile Was to kosztowało na osobe. Otrzymalismy odpowiedz ze musza byc prowadzone dwa osobne postwpowania jedno dla mnie a drugie dla mojego meza. Chodzi mi o całość opieki prawnej – od momentu przygotowania przez cały proces i aż do uzyskania upadłości. Wiele biur prawnych proponuje taką obsługę. Widełki cenowe są dość rozległe. Większość chce opłaty z góry zanim zacznie się caly proces twierdząc, że jak wejdzie syndyk to tych pieniędzy od nas już nie odzyskają. Jesteśmy w roztwrce. Wiemy jednak, ze takiej pomocy potrzebujemy bo sami tego nie udzwigniemy. Szukam kkonkretnych odpowiedzi. Jeżeli ten temat już był gdzieś poruszany na forum to bede wdzięczna za link. 🙂

Twrafi
    Participant

Ja miałem adwokata z Rzeszowa. Łącznie za całe postępowanie wyszło około 4500 zł z czego 1000 zł już przy ustalaniu planu spłaty. Czyli za upadłość około 3500 zł z tym, że miałem dużo wierzycieli i było dużo pisania do wniosku i przy ogłaszaniu upadłości nie miałem rozprawy na którą musiałem się stawić.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.