Konto w banku po uprawomocnieniu psw

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Konto w banku po uprawomocnieniu psw

Otagowane: , ,

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
    józef
    Participant

Podzielcie się opiniami na temat banków w trakcie spłaty psw. Jaki bank polecacie na założenie konta do realizacji psw, a jaki odradzacie.

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

Wątek już był, także info, że Bank Polski S.A. ten Żubrem.

Howard80
    Participant

Po ogłoszeniu upadłości syndyk zajął moje konto i zaproponował żebym założył sobie nowe konto w ING. Tam przelewał mi co miesiąc środki wolne od zajęcia. Po uprawomocnieniu się psw w pracy zmieniłem konto na to ING a także innych instytucjach. Psw również realizuje z tego konta. Od 2017r żadnych problemów 🙂

józef
    Participant

Dzięki za radę, właśnie się nad tym bankiem zastanawiałem.

Joasia
    Participant

Ja tego banku nie polecam zwłaszcza jak nie ma go w twoim mieście bo pieniądze z wynagrodzenia tylko i wyłącznie odbierzesz osobiście z dowodem bo karty oczywiście nie dostaniesz. Pozdrawiam

józef
    Participant

Dzięki, ale jaki polecasz? W sumie to planuję wpłacać tylko tyle ile wynosi psw i dokonywać z tego przelewy. Nie wiem dlaczego nie mieliby wydać karty debetowej?

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

Masz już pokazane jaki bank jest przyjazny, jest nawet gdy ktoś jest jeszcze przed PSW. Przejdź się po bankach popytaj. @Karol123, @Anheros rozumiem was…

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 week, 3 days temu przez Wiosna2019Wiosna2019.
    józef
    Participant

Jeśli Cię to męczy, to nie odpowiadaj.
    Pytam tych, którzy mają ochotę odpowiedzieć.
    Tamte wątki dotyczyły kont istniejących przed i w czasie postępowania upadłościowego.
    Ja nie mam takiego konta. Chcę założyć nowe i poszukuję opinii osób, które doświadczyły problemu.
    Sytuacja w bankach w ostatnich latach się zmieniła.

Howard80
    Participant

Jak już wspomniałem konto założyłem po ogłoszeniu upadłości. W trakcie trwania postępowania. Korzystam normalnie z aplikacji mobilnej, korzystam z karty. Jak już wcześniej wspomniałem od 2017 żadnych problemów…

józef
    Participant

Dzięki, wybiorę się do nich i podejmę próbę założenia konta

Joasia
    Participant

Ja ogłoszona upadłość mam w sierpniu miałam konto W BANKU ING kiedy syndyk powiadomił zakład pracy na konto wpłynęła moja najnizsza pensja oczywiście bank też był poinformowany co za tym nie mogłam wypłacić pieniędzy karta a aplikacja banku przestała działać dopiero gdy syndyk odblokował konto do wypłaty mogłam wypłacić w kasie Banku.

Joasia
    Participant

Mój syndyk zaproponował bank Milenium ale jeszcze nie byłam i nie założyłam tam konta.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.