Konto bankowe

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #20958
  Adi1984
  Uczestnik

  Dzień dobry dostałem od syndyka rachunki bankowe do wpłat dla wierzycieli, dwa rachunki po wpłacie zostały zwrócone gdyż konto zostało zamknięte w jednym z nich udało mi się ustalić nowy rachunek,natomiast w Alior banku dzwoniąc pod 3 numery nie uzyskałem nowego nr bankowego do wpłat ani nie mogą znajsc mnie pod nr PESEL w banku nie ma mnie w bazie kazano mi dzwonić do syndyka a syndyk niestety kazał mi ustalać ten nr sam czy ktoś miał taką sytuację proszę o jakieś informacje

  #20960
  perse
  Uczestnik

  rzeczywiście samemu trzeba ustalać rachunki bankowe, syndyk rzadko to robi, w firmach które kupiły wierzytelność czasem zajmowało mi to mc telefonów i pism, no ale jakoś się w końcu udawało. Udałabym się do Ailor banku osobiście, skoro Alior przystąpił do planu splat, jest na postanowieniu sadu to MUSI wskazać konto do tej spłaty i koniec. Jak chcą żeby im płacić nie podając nr konta?

  #20963
  Adi1984
  Uczestnik

  Dzięki też tak jutro zrobię

  #20988
  Karolina89
  Uczestnik

  A ja posępne się do tematu. 21 kwietnia miałam rozprawę o PSW. Pierwsze raty muszę wpłacić dla Skarbu Państwa to numer konta bankowego muszę wziąć z sądu? I jeszcze chciałabym się zapytać bo nie otrzymałam jeszcze postanowienia pocztą a już minęło sporo czasu ratę muszę zapłacić do 15 po uprawomocnieniu wyroku. Ale ja nic jeszcze nie dostałam pocztą. Co w takim przypadku?

  #20990
  tomkasz
  Uczestnik

  U mnie odbyło się to tak, że po otrzymaniu prawomocnego postanowienia o ustaleniu PSW uregulowałem wszystkie raty, które były do spłaty począwszy od miesiąca po uprawomocnieniu. Rozprawa była we wrześniu, a pod koniec listopada otrzymałem pismo z klauzulą prawomocności z datą 20 września. Zapłaciłem więc raty za październik i listopad zaraz po otrzymaniu listu.

  O takiej praktyce dowiedziałem się w swoim sądzie upadłościowym w sekretariacie. Myślę, że warto zadzwonić, albo się przejść i dopytać jak to ma wyglądać i jak praktykują.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.