Kolejne długi

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Kamil 3 miesiące temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy

smartboy123
    Participant

Witam. Mam dalej problem. Chodzę na terapię, ogolnie miałem do splaty ostatnio 23 tyś bank + drugi bank 4 tyś i chwilówek 6.5 tys. Otrzymałem pieniadzę od mamy 11 tysiecy, ktorą wiekszosc przegralem. Mama wziela kredyt w pracy. Dodatkowo nabralem chwilowek i aktualnie mam do splaty 12,5 tys chwilowek. Kredyt w banku wzrosl do 33 tys dobralem 6 tysiecy ktore przegralem. Aktualnie mam raty 717 +200 zł co miesiąc. Łączna suma długów sięga już licząc mamę ponad 60 tysiecy. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Kamil
    Participant

Najpierw to ty się musisz wyleczyć z tego hazardu żeby mówić o czymkolwiek. 2 miesiące pisałeś już o swojej sytuacji i od tamtej pory jest tylko gorzej. Jeśli masz możliwość bierzesz kredyty, a co gorsza już od najbliższej rodziny, a to że od mamy wziąłeś 11 tysięcy to już pominę ten fakt. Najpierw zrób porządek ze swoją głową, a potem decyduj się na poważne kroki bo upadłość konsumencka to nie bankomat, który umarza długi wtedy kiedy najdzie cię ochota oddłużenia i wyzerowania swoich długów. Najpierw załatw sprawę z hazardem patologicznym. Samo chodzenie do psychologa jak widać na chwilę obecną nie przynosi rezultatów. Podejmij się upadłości wtedy jak będziesz na to gotowy i miał czystą głowę od wszelkich pokus takich jak hazard.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.