KOGOS UPADLOSC TRWA DLUZEJ?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
    kmaro08
    Participant

Znalazłem wpis Pana Mecenasa: „Świadczenia przyznane pracownikowi z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, takie jak wczasy pod gruszą, stanowią pomoc socjalną dla pracownika i członków jego rodziny, w związku z czym w mojej ocenie nie powinny podlegać zajęciu. Niemniej w praktyce bardzo często są zajmowane, w obecnym stanie prawnym brak jest bowiem przepisy, które wprost przewidywałyby zwolnienia świadczeń z funduszu świadczeń socjalnych spod egzekucji komorniczej, a co za tym idzie spod zajęcia w ramach upadłości konsumenckiej.”

Robert86
    Participant

Mały update co do mojej sprawy. Dostałem jednak i wczasy pod gruszą i pieniążki na święta. Nie wiem co z nagrodą za frekwencję bo ta razem z pensją będzie, ale nawet jeśli nie, to święta w tym roku uratowane ! Warto było iść do kadr i zawalczyć o swoje bo gdybym nie poszedł to może szefowa nawet nie sprawdziłaby czy mi się faktycznie nic nie należy jak twierdziła wtedy. Nie wiem kto zadziałał w mojej sprawie ale jestem wdzięczny że jednak bezlitosna biurokracja nie wygrała tym razem 🙂

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 months, 3 weeks temu przez Robert86.
    malgosnik
    Participant

moja upadłość ogłoszona w kwietniu 2016 roku i nadal trwa….
    Teraz jest etap zatwierdzenie ostatecznego planu spłaty sum, ale ile to potrwa to nie mam zielonego pojęcia.
    Syndyk pisze że planuje zakończenie w lipcu tego roku, ale patrząc jak to się ciągnie to nie wiem czy to realne 🙁
    Koszmar

Przeglądajasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.