Kiedy informacja o złożeniu sprawozdania rocznego na portalu sądowym

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Kiedy informacja o złożeniu sprawozdania rocznego na portalu sądowym

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
    Kevin
    Uczestnik

Witam, jak w temacie – Sprawozdanie złożyłem osobiście w sądzie 27.04 i nie ma do nadal informacji na portalu, troche mnie to niepokoi, ponieważ za każdym razem kiedy tylko coś wpływało do sądu to potwierdzenie na portalu się pojawiało natychmiast.
    Jak w Waszym przpadku było?

perse
    Uczestnik

Rzeczywiście, potwierdzenie na portalu było bardzo szybko, za każdym razem, może zadzwoń do sadu?

Kevin
    Uczestnik

n ow sadzie nie potrafia powiedziec dlaczego nie ma na portalu, wazne, ze u nich jest, bo mi pani potwierdzila przez telefon, a z kolei na infolinii portalu sadowego powiedzieli, ze nie otrzymali z sadu zadnej informacji to i nie zamiescili ech bajzel na kolkach:)

Perse, Ty zdaje sie tez mialas w Katowicach, tak? I u Ciebie nie bylo takich sytuacji?

perse
    Uczestnik

Nie, u mnie na Pomorzu i wszystko było ok, ale zawsze składałam w 2 egzemplarzach i jedno mi potwierdzali, ze złożyłam(tak, na wszelki wypadek)

Kevin
    Uczestnik

no oczywiscie, ze mam potwierdzenie:) i na drugim egzemplarzu i potwierdzenie telefoncizne od Pań z sadu, ze dotarlo, ale mimo wszystko dziwne, ze na portalu cisza, no nic zobaczymy co dalej bedzie, dzieki.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.