Jak dlugo jeszcze

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
    Inna84
    Participant

Witam serdecznie mam pytanie do was w sierpniu 2020 ogloszona zostala moja i meza upadlosc w listopadzid podpisywalismy pierszwa liste wierzycieli, w marcu syndyk sprzedal nasz samochod ktory byl na meza tydzien temu ja tylko podpisywalam druga liste, na ktorej bylo tylko 2 wierzycieli a na pierwszej bylo 4 czytalam na forum ze musza byc trzy listy tak ?? I potem psw czy tak jest ?? I jesli juz zostal nasz majatek sprzedany bo tylko auto mielismy czy teraz juz z gorki ?? Czy u was dlugo to trwalo.?? Bede wdzieczna za jaka kowiek odpowiedz . Pozdrawiam.

kmaro08
    Participant

List wierzytelności może być jedna, a może być ich dużo więcej. Nie ma reguły. Uzupełniające listy wierzytelności tworzone są w momencie zgłoszenia kolejnych wierzycieli. Jak już są ogłoszone w monitorze gospodarczym listy i zatwierdzone to następnie jest etap przygotowania i wykonania planu podziału środków z masy upadłościowej. Póki nie ma zatwierdzonego ostatecznego planu podziału, to wierzyciele mogą dalej się zgłaszać. Dopiero po wykonaniu planu podziału jest etap ustalania planu spłaty wierzycieli.
    To są podstawowe informacje na temat upadłości…

Inna84
    Participant

@kmaro08 domyslam sie ze to sa podstawowe informacje i niemusisz mi tego pisac jak jestes w tym taki obeznany w tym temacie ja niestety nie , czytam forum wypowiedzi innych ale chcialam sie dowiedziec jak bylo u was tyle czy u was dlugo to trwalo ale widze ze na tym forum sa osoby ktore sa a niewazne ,dziekuje za odpowiedz. Pozdawiam i zycze milego dnia.

kmaro08
    Participant

No wiesz, piszesz, że upadłość ogłoszona w sierpniu zeszłego roku oraz, że czytasz forum, a nie znasz podstaw upadłości tj. jakie są jej etapy. Trochę to słabe.
    Domyślam, się że idziesz nową ścieżką upadłości więc tym bardziej ciężko określić ile trwają u innych poszczególne etapy upadłości jak i sama upadłość. Do tej pory można jedynie stwierdzić, że nie ma reguły co do czasu trwania upadłości. Jest wiele czynników wpływających na to, a rozpiętość czasu bywa bardzo duża.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.