Informacje do Planu Spłaty

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Informacje do Planu Spłaty

Przeglądasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
    Mewa
    Uczestnik

Dziękuję bardzo za odpowiedź kmaro08, a jeszcze mam pytanie, czy ja piszę do syndyka, czy do sądu? i czy może to być napisane ręcznie(tzn. nie pisane na komputerze, nie mam drukarki)?, mam upadłość ogłoszoną przez sąd w Gdańsk- Północ, może ktoś miał tam już swoją sprawę? Proszę o porady

Wiosna2019
    Uczestnik

Piszesz do sądu. Może być napisane ręcznie, ale ja swego czasu nie mając drukarki zgrywałem na pendrive i zanosiłem do punktu ksero. Dodatkowo, żeby wszystko było ładnie i przejrzyście do wniosku dołączyłem dowody.

Wiosna2019
    Uczestnik

Jak widać są różni syndycy, mój powiadomił mnie, żebym zastanowił się nad PSW i powoli zaczął pisać. U ciebie widać takiego info nie było w ogóle. Pamiętaj, że to sąd decyduje o przyszłym PSW.

Wiosna2019
    Uczestnik

Popatrzyłem na swój wniosek i dopowiem, że odpis pisma zrobiłem x ilu wierzycieli.

matt
    Uczestnik

Witam 18 sierpinia 2021 otrzymałem postanowienie sądu o PSW I do 15 kolejnego miesiąca mam wykonać 1 ratę, 22 grudnia tego roku została wpisana prawomocnosc. Moje pytania kiedy mam zapłać 1 ratę? Do 15 stycznia czy do 15 września?

Mewa
    Uczestnik

Dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam

Wiosna2019
    Uczestnik

„Witam 18 sierpinia 2021 otrzymałem postanowienie sądu o PSW I do 15 kolejnego miesiąca mam wykonać 1 ratę”

W postanowieniu powinno być napisane, czy masz zacząć spłacać od momentu uprawomocnienia się PSW.

matt
    Uczestnik

Zarządzanie o wpisaniu prawomocnosci jest z dnia 22 grudnia tego roku, postanowienie sądu było 18 sierpnia.

Wiosna2019
    Uczestnik

OK, wszystko ok. Jeszcze raz…

„W postanowieniu powinno być napisane, czy masz zacząć spłacać od momentu uprawomocnienia się PSW.”

matt
    Uczestnik

Cytuję,,uiszczając raty do 15-stego dnia każdego miesiąca, począwszy od miesiąca następującego po uprawomocnienia się się postanowienie o ustaleniu planu spłat. Prawomocnosc mam wpisana 22 grudnia bieżącego roku,a postanowienie jest z 18 sierpnia bieżącego roku

Wiosna2019
    Uczestnik

„od miesiąca następującego po uprawomocnienia się”

Teraz wszystko jasne, pierwsza rata do 15.01.2022.

Przeglądasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.