Historia Tomka , hazard

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
    tomek001
    Participant

19.05.2021 roku zlożylem wniosek o upadlosc
    08.06.2021 roku Sad oglosil upadlosc
    15.06.2021 roku wizyta Syndyka w domu.

Wiecej informacji bede umieszczal w tym wątku. Dopiero zaczynam procedure upadlosciowa, jedyne co mnie zmartwilo ze to co wpisalem w liscie majatku we wniosku zostanie spieniezone (nawet biurko wg mnie warte 50 zl).

Kevin
    Participant

no szkoda, ze Cie syndyk przed tym nie powstrzymal…co innego jakbys mial jakies wartosciowe dobra, ale biurko itp. to raczej sie nie wpisuje, sporobuj to odkrecic, moze sie da, to wazne, bo podzial masy moze znacznie wydluzyc czas trwania upadlosci, no i narobi to wiecej roboty syndykowi, co pewnie bedzie sie wiazalo z jego wynagrodzeniem.

tomek001
    Participant

Zasugerował czy żona (mam od początku małżeństwa rozdzielność) nie mogłaby odkupić ode mnie tych rzeczy. Czy to przyszybszy sprawę?

Kevin
    Participant

no jasne, ze tak, jezeli tylko zezwoli na takich ruch to sie nie zastanawiaj i niech zona kupuje wszystko jak leci, dobrze, zeby sie tak skonczylo, bo czytalem historie, ze syndyk wystawial dobra na jakies cuda licytacje czy aukcje i pozniej upadly czekal szmat czasu az syndyk wszystko uplynni.

tomek001
    Participant

Dziękuje, tak zapewne zrobie. Byłem szczerze zaskoczony szybkoscia z jaka zadzialal Sąd. Sąd Rejonowy w Bialymstoku, wiec moze nie maja duzego oblozenia.

Syndyk obecnie robi liste wierzytelnosci i bedzie rozsylal do wierzycieli.

We wniosku udokumentowalem chorobe, bylem na terapii, mam dwojke dzieci zarobki ok 2500 zl koszty stale wraz z utrzymaniem dzieci okolo 2000-2100. Mieszkanie rodzicow. Zobaczymy jak Sąd podejdzie do planu splat. Syndyk powiedzial, ze w tego typu sprawach po jego doswiadczeniach pewnie 300zl / 36 miesiecy. W obecnej chwili Syndyk takze opiniuje Sądowi jaka wysokosc i dlugosc raty mozna zastosowac.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.