GetBack – jaka piękna katastrofa

Forum Fora Wszystko inne, niekoniecznie związane z upadłością. GetBack – jaka piękna katastrofa

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #11041
  pas1973
  Uczestnik

  CBA zatrzymało dwie osoby związane ze sprawą spółki GetBack. Zatrzymana została jedna z dyrektorek w spółce oraz szef biura maklerskiego sprzedającego obligacje GetBacku. Tydzień temu Prokuratura Regionalna poinformowała, że Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku o trzymiesięczny areszt wobec byłego prezesa GetBacku Konrada K. oraz jego doradcy Piotra B.

  Pomyślałem, że założę ten temat, bo zapewne bardzo wielu z nas miało, bądź ma, problemy z tą firmą. Dzwonienie o 6.00 rano lub o 22.00, z setek różnych numerów, w tym wielu stacjonarnych z różnych stron Polski, dzwonienie do sąsiadów, znajomych, miejsc pracy, na numery zastrzeżone (a więc zdobyte nielegalnie!), chamstwo „konsultantów”, próby zastraszania itd., itd., itd. Każdy, kto na nich trafił, wie, o czym piszę.

  No i bęc! Najpierw fałszywe pogłoski o dofinansowaniu spółki, którym rzekomo dofinansujące GetBack podmioty zaprzeczyły, a potem się posypało. Braki raportów, niezgodności, rosnące zadłużenia wobec akcjonariuszy, których zresztą najzwyczajniej w świecie oszukano przy zakupie akcji.

  Nie cieszę się z czyjegoś nieszczęścia, ale tym razem moja radość nie ma granic z każdym kolejnym doniesieniem prasy na temat tej firmy. Podła, brutalna, paskudnie nieuczciwa i chamska firma, która nie dość, że była bezwzględna wobec dłużników, to jeszcze zwyczajnie oszukiwała swoich akcjonariuszy. I teraz sama stała się dłużnikiem, takim jak my, których prześladowała.

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.