funkcja wychowawcza psw

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania funkcja wychowawcza psw

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 6 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  karol123 1 tydzień, 2 dni temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 16 do 17 (z 17)
  • Autor
    Wpisy

supra_opty
    Participant

@karol123 miałeś czas żeby pisać mi kąśliwe odpowiedzi, a nie mogłeś jednym zdaniem podpowiedzieć jak i gdzie mogę szukać – nie rozumiem takich zachowań. No, ale cóż nie muszę..każdy czasem ma gorszy dzień. Miłego wieczoru

karol123
    Participant

@supra_opty a ile ty masz lat? Jakby mnie mój ośmioletni syn pytał o coś co może w ciągu 5 minut znaleźć to rozumiem. Ja wiem że jesteś smutna i szukasz pocieszenia na forum. Przepraszam jeśli nie spełniłem Twoich oczekiwań. Z mojej perspektywy to wygląda tak. Jestem tu ładnych kilka lat. Już ukończyłem dawno upadłość. Większość ludzi tu przychodzi z pytaniami, które dawno milion razy były omawiane. Ty im piszesz milion pierwszy raz i oni potem nawet nie napiszą (nie podzielą się) z innymi uczestnikami swoją historią. Bo mają Cię w pupie. Potrzebują czegoś to zamiast najpierw poczytać forum lepiej i wygodniej zadać pytanie i dostać gotowca. Ja nie piszę tego personalnie do Ciebie. Może Ty jesteś akurat w tej mniejszości. Tak tylko taka drobna refleksja mnie naszła jak zobaczyłem Twoje pytanie. To chyba jest nawet łamanie regulaminu forum. Zobacz proszę na punkt numer 6 tego regulaminu ” Niedopuszczalne jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy jego temat nie jest już przedmiotem dyskusji.”

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień, 2 dni temu przez  karol123.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 16 do 17 (z 17)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.