działalnosc gospodarcza po upadłosci

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej działalnosc gospodarcza po upadłosci

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #9994
  anadamu5
  Participant

  Witam, dopiero kilka dni temu stałem sie „upadłym aniołem”i szczerze jak przegladam to forum to jestem przerazony,ale do rzeczy.
  Mam w planie jak najszybciej otworzyc swoja dzialalnosc gospodarcza, czy po upadlosci jest to wogole mozliwe? A jesli tak to na jakim etapie?

  #9999
  anheros
  Participant

  Na pewno po prawomocnym postanowieniu ws. psw.
  …i widzisz Kolego: tak to jest, jak się wskakuje do wody, ale nie ma pojęcia o pływaniu. Pewne rzeczy możesz nadrobić teraz czytaniem – ale może się okazać, że na inne jest już za późno, gdyż czasu nie cofniesz.

  #10018
  Kamil
  Participant

  @anadamu5
  Z tym startem działalności gospodarczej musisz poczekać. Musisz się uzbroić w dużo cierpliwości i przygotować na to, że będzie to „trochę” trwać. Upadłość to nie film komediowy, który trwa 2 godziny i jest zabawny.

  #10019
  Patrycja
  Participant

  Uśredniając tempo trwania postępowania upadłościowego to będziesz mógł ją otworzyć pewnie dopiero gdzieś za 1,5 roku i to jak będziesz miał sprawnego syndyka.

  #10022
  anadamu5
  Participant

  Dzieki za informacje, bede musial powaznie przemyslec czy kontunuowac ten proces upadlosci

  #10031
  anheros
  Participant

  Patrycja – 1,5 roku to termin realny (bo mój termin taki był), ale to dość szybko. Raczej należy się nastawić na 1,5-2 lata co najmniej. I się nie śpieszyć z tym – ułożyć sobie tymczasowo życie inaczej. Nie ma innego wyjścia.

  #12597
  Armel
  Participant

  Zamierzam otworzyć DG. Jestem po ogłoszeniu upadłości, mam psw. już i realizuje plan spłat, czy w trakcie realizacji planu spłat mogę otworzyć DG? Przepraszam jak gdzieś było, ale nie znalazłem

  #12606
  moskit
  Participant

  Tak.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.