Dotacje unijne

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #13078
    Armel
    Uczestnik

    Witam,

    Czy po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, mając już psw i realizując plan spłat można starać się o dotację na rozwój własnej firmy? Np. rejestrując się jako bezrobotny to z UP, albo dotacja z funduszy unijnych, ktoś coś wie?

    I tak informacyjnie po ogłoszeniu upadłości, mając psw i będąc w trakcie realizowania planu spłat założyłem działalność gospodarczą, pisze o tym bo ciężko znaleźć w necie informacje czy w ogóle można to zrobić, to odpowiadam tak można 🙂

    #13079
    anheros
    Uczestnik

    Jakbyś cokolwiek poczytał tutaj, to i na jedno i na drugie pytanie znalazłbyś odpowiedź.
    A tutaj przychodzisz i wydaje ci się, że odkryłeś Amerykę…
    Lenistwo umysłowe.

    #13080
    anheros
    Uczestnik

    A działalność gospodarczą tak „odkrywczą amerykańską”, jak to usiłujesz przedstawiać, niektórzy tutaj już parę lat prowadzą – i tym się dzielą. Stąd widać, że kompletnie nic nie przeczytałeś.
    A teraz jeśli masz ochotę, to możesz się żalić, jaki to jesteś biedny, a jacy tutaj są źli ludzie 😉

    #13083
    Armel
    Uczestnik

    anheros nie każdy ma tyle czasu co Ty, aby odpisywać nawet nie na temat, bo nie ma się co robić… szacunek chłopie! Wybacz ale przed każdym zakładaniem tematu używam opcji szukaj, jak nie znajduje nic pod hasłami, które uważam że są najodpowiedniejsze to zakładam temat. Od tego jest forum aby coś podpowiedzieć i pomóc? Czy się mylę? Chyba, że ktoś ma tak dużo czasu i potrafi przeczytać około 10 tys. postów w poszukiwaniu odpowiedzi. Ja NIE ZNALAZŁEM odpowiedzi ani na moje wcześniejsze pytania dotyczące DG w trakcie trwania planu spłat, ani na te pytanie co zadałem w tym poście, więc jak możesz z łaski swojej nie wypowiadaj się w moim temacie, jak nie masz nic co wnieść. Chyba, że kręcą się liczby, kto więcej postów nabija, jak tak to proszę pisz

    #13085
    anheros
    Uczestnik

    Jeśli myślisz, że nie czytasz, ale chcesz gotowca – tak, mylisz się: NIE DO TEGO służy forum.
    I to ja wnoszę tutaj jako jedna z kilku/kilkunastu osób NAJWIĘCEJ, bo to ja pierwszy spłaciłem psw przed czasem, ja założyłem w trakcie psw dg i przerabiałem temat dużo wcześniej, a także temat wspólności majątkowej małżonków i wiele, wielu innych – i to ja… dużo rzeczy tutaj zrobiłem pierwszy i z powodzeniem.
    A ty coś wniosłeś istotnego, nowego do forum? Możesz napiszesz co konkretnie?
    Chyba że cię kręci topienie w błocie autorytetów, ludzie którzy WIEDZĄ LEPIEJ NIŻ TY, powiedzmy sobie jasno i otwarcie. Nie lubisz mądrzejszych, bo sam ze swoją wiedzą niewiele wnosisz.
    …to co konkretnego wniosłeś, co? 🙂 W błocie możesz się sam pobazgrać, ale żeby ktoś się dał przez ciebie wrzucić w błoto, to musiałby taki sam poziom reprezentować, jak ty. Jak ktoś jest mądrzejszy – tak od ciebie – to żaden wstyd o tym mówić: głupi to głupi – a mądry to mądry. Koniec. Kropka. I mam gdzieś, że ci się to nie podoba.
    Gnoić innych w temacie, że „nie masz co robić, to piszesz” – sugerując, że to tylko Jaśnie Wielmożny Pan pracuje, a inni to motłoch i głupki, bo „tylko piszą”, to sobie możesz… próbować! Hahahahaha!!! 🙂 🙂 🙂
    Nie umiesz poświęcać się dla innych, pisać, pomagać, poświęcać swój czas – twoja sprawa. Ale nie każdy w g…wno się da wrzucić, nawet jeśli drugi się tam uświni.
    Wiem, wiem – obrażalski… Hehe 🙂 Żebym się obraził, to też musiałbym być jak ty. Taki jak ty. Ale nie jestem.

    #13086
    Anonim
    Nieaktywne

    @Armel nie przejmuj się, tacy ludzie też się trafiają, nie pomogą a jeszcze pretensje mają. Ostatnio miałem podobną sytuację, tekst do mnie „jest wszystko opisane tu na forum”, więc grzecznie poprosiłem o LINK i okazało się, że jest problem, bo niby nie wiadomo gdzie 🙂 więc @Anheros mądralo wklej link zamiast głupich tekstów. Forum jest właśnie po to aby pytać inaczej było by już do zamknięcia skoro wszystko już jest opisane, ale dobrze, że to nie jest jego forum choć on uważa inaczej, bo on pierwszy to i tamto.

    #13087
    Armel
    Uczestnik

    anheros normalnie, żeby nie te forum i tematyka, pomyślałbym, że mam do czynienia z dzieckiem, a Ty jesteś chłopie dorosły człowiek! Podziwiam Cię i dziękuje za Twoją dobroć, pomoc dla tego forum, brawo Ty! Szkoda, że ktoś jak wpisze dotacje w „szukaj” będzie musiał przejść przez taki dialog by na końcu nic się nie dowiedzieć….

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.