Doradzcie :(

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  moskit 1 tydzień, 2 dni temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy

100nog@
    Participant

Sluchajcie. Mam o to taki problem. Syndyk dzwonil do mnie i mowil ze na moje konto zanim dostalam postanowienie o upadlosci wplynely srodki z tytulu wynagrodzenia. Z tym ze to wynagrodzenie to bylo wynagrodzenie mojej przyjaciolki ktora poprosila mnie o to aby te srodki pracodawca przelal na moj rachunek gdyz ona nie posiada rachunku bankowego. No i teraz syndyk kaze mi to w racjonalny sposob udowodnic ze faktycznie to nie ja bylam zatrudniona w tej firmie i ze te pieniadze faktycznie nie byly dla mnie. Czy ktos doradzi w jaki sposob moge udowodnic ten fakt? Pracodawca kolezanki powiedzial ze nie moze wystawic takiego oswuadczenia ze nie bylam zatrudniona w tej firmie:/ syndyk akurat pisze sprawozdanie do Sadu i potrzebuje takiego poswiadczenia. Jestem zalamana bo chcialam pomoc przyjaciolce a sama sobie zaszkodzilam niewiedzac o tym.

moskit
    Participant

Przyjaciółka powinna uzyskać papier od swojego pracodawcy o przekazaniu tych środków ze wskazaniem nr rachunku bankowego na jaki zostały przelane.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.