Czy w mojej sytuacji co kolwiek mogę zadziałać

Forum Fora Historie upadłych – podziel się z innymi swoją historią Czy w mojej sytuacji co kolwiek mogę zadziałać

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Fredd 7 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy

Paola
    Participant

Mam 32 lata i jestem samotną matką i nie pracuje tylko czasami dorywczo dorabiam. Jestem w totalnej rosypce i psychicznie już padam, nie m a m żadnego majątku a dług dopiero się zaczął jest na kwotę spora, bo jest kredyt do sierpnia go spłaca łam i chwilówki teraz patrząc na to wszystko zaczynam podupadac na zdrowiu

anheros
    Participant

Tak, możesz. Ale bez wysiłku – na początek czytania forum i bloga – się nie obejdzie.

Fredd
    Participant

Przede wszystkim nie zaciągaj żadnych nowych zobowiązań, ale też nie spłacaj starych. Jakieś historie zdrowotne Twoje lub dzieci też pomogą, jak ojciec dziecka nie płaci to powołaj się na tę okoliczność także.

Musisz wiarygodnie wyjaśnić we wniosku i potem na posiedzeniu na co poszły pieniądze, np. jeżeli były jakieś remonty w domu to należy to powiązać z dzieckiem, ogólnie usiądź pomyśl i napisz.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.