Czy na forum jest osoba, która przeszła upadłość w Bydgoszczy??

Forum Fora Historie upadłych – podziel się z innymi swoją historią Czy na forum jest osoba, która przeszła upadłość w Bydgoszczy??

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
    mala84
    Participant

Witam chciałabym dowiedzieć się czy ktoś z Was składał wniosek o upadłość w Bydgoszczy….

michal.333
    Participant

Z pewnością były osoby, które składały wnioski o upadłość w Bydgoszczy. Jeśli się kwalifikujesz to możesz być kolejną.

Fredd
    Participant

Witaj!

Pomagałem dwojgu (teraz już upadłym) w upadłości kons. przed SR w Bydgoszczy. Małżeństwo, on absolutnie nie kwalifikował się do upadłości (działanie świadomie, w złej wierze), a żona podpisywała jedynie zgody na te kredyty (w sumie chyba 12, już nie pamiętam, musiałbym zajrzeć do spisu wierzycieli i wierzytelności).

Sąd stwierdził, że jedynie dlatego, że ogłasza upadłość żony ogłasza też męża ze względów słuszności i humanitaryzmu. Więc sąd chyba liberalny.

mala84
    Participant

Fredd możesz dać namiary do siebie?

Fredd
    Participant

zgolinski(nospam)interia.pl

Tylko wiadomo: małpa zamiast nospam

mala84
    Participant

piszę maila

Magdi
    Participant

witam,

proszę powiedzieć mi czy w sądzie w Bydgoszczy trzeba wysylać samemu prośbe o ustalenie planu spłaty? czy sąd sam podemuje takie ustalenia? jesli nie ma sie majatku ani pracy z przyczyn choroby , jak wtedy sad w Bydgoszczy podchodzi do planu splaty, czy kogos sie udalo nie otrzymac planu splaty? jak to wygladało u Was?

anheros
    Participant

W każdym Sądzie trzeba napisać własne stanowisko w tej sprawie – a jak ktoś chce mieć choć trochę szybciej, to składa nie czekając na wezwanie Sądu w tej sprawie.
    Generalnie szanse na otrzymanie zerowego psw są małe – ale zależy od Sądu.

Donia
    Participant

Ja bym się sama nie brała za tego typu sprawy. Wydaje się może proste napisać takie pismo, ale wcale nie jest. Wiem co mówię, bo sama kiedyś tak myślałam. A nawet najprostsze pismo wymaga zastosowania pewnych reguł, żeby było rozpatrzone i miało odpowiedni skutek.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez adw. Michał Hajduk. Powód: Naruszenie regulaminu
    Aldonaa
    Participant

@donia
    Ł a m i e s z regulamin !!!
    Na tym forum reklamujemy wyłącznie : Kancelaria Adwokacka adw. MICHAŁ HAJDUK

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez Aldonaa.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez Aldonaa.
    karol123
    Participant

@ Donia
    @ Panie Karol Bryś

Pożal się Boże nikczemna kreaturo. Co tu szuka frajerów / klientów na tym forum. Bo jest tak cienka że nie ma zleceń.

Wypie… stąd.

Proszę użytkowników tego forum o wyrozumiałość. Na chamstwo trzeba reagować.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 1 month temu przez karol123.
    karol123
    Participant

@ Fredd Łamiesz punkt trzeci regulaminu.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.