Czy mam szanse na upadłość konsumencką ?

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Czy mam szanse na upadłość konsumencką ?

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #11711
    Patryk99354
    Uczestnik

    Witam. Jestem zadłużony na ponad 150 tysięcy w chwilókach i banku, kilka miesięcy temu
    dostałem dwie pożyczki i kartę kredytową na kwotę 30 tysięcy w BZWBK przy pomocy dwóch
    posredniczek i pracowników banku, dostałem to na oświdczenie napisane przez pracownika banku
    na oświadczeniu wpisał że zarabiam 11 tysięcy miesięcznie co jest nie prawdą i złożył
    podpis za mojego pracodawcę, pośredniczki miały mi pomóc wyjść z długów przenosząc
    chwilówki so banków a zostałem oszukany. 9 tysięcy z tych pożyczek musiałem oddać do
    podziału mieczy pracownikami banku i pośredniczkami. Moje pytanie czy mogę teraz coś tym
    zrobić i wyjśc jakos z tych długów ?
    Wszystkie pożyczki brałem pod wpływem emocji nie wiedząc w co się pakuje, cześć pożyczek szła na spłate i refinansowanie pozostałych a część na hazard, grałem z nadzieją że się odkuje a starciłem wszystko nie mam żadnego majątku mieszkam u rodziców więc nawet nie mam czego sprzedać.

    #11717
    moskit
    Uczestnik

    Wygląda to źle. Bank może wystąpić z pozwem o wyłudzenie. Czy samemu, czy przy współudziale osób trzecich nie ma tu większego znaczenia. W przypadku przegranej sprawy brak możliwości pozytywnego rozpatrzenia wniosku o upadłość to najmniejsze zmartwienie.
    Także moja rada jest jedna … spłacać zadłużenie. Leczenie uzależnienia też jest jak najbardziej wskazane.
    Dopiero jak widmo sprawy karnej zniknie można liczyć na upadłość.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 6 miesięcy temu przez moskit.
Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.