Czas oczekiwania na sprawe

Forum Fora Sądy upadłościowe Sąd upadłościowy w Gdańsku Czas oczekiwania na sprawe

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
    Aleksandra1
    Participant

Mam pytanie ile czasu się czeka na sprawę o upadłość w Gdańsku? Dokumenty złożone były w styczniu 2020r i do dnia dzisiejszego (to już rok) nie ma żadnego odzewu.

To bardzo długo. Ja dotychczas w Gdańsku dłużej jak 6 miesięcy nie czekałem. Na Pani miejscu przynajmniej zadzwoniłbym do sądu w tej sprawie. Ostatecznie przejrzał akta sprawy w sądzie.

Aleksandra1
    Participant

Bardzo dziękuję za informację, jutro właśnie też miałam zamiar zadzwonić i dowiedzieć się co jest z moją sprawą.
    Pozdrawiam

Aleksandra1
    Participant

Zadzwoniłam dzisiaj do sądu podobno nic nie zostało złożone
    Rok temu prawnik mówił mi że złożył i że w ciągu roku pisał ponaglenia. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

kmaro08
    Participant

Na forum ciągle jest wałkowane, że trzeba nad wszystkim czuwać i w razie dłuższego oczekiwania należy w pierwszej kolejności dzwonić do sądu i chodzić oglądać swoje akta.
    Tak to jest, jak ktoś myśli, że ktoś inny za niego wszystko zrobi i już nie trzeba tego kontrolować i się tym nie interesować.
    Jeśli Twój prawnik zawalił to możesz mu podziękować za to, że straciłaś możliwość ogłoszenia upadłości na starych zasadach plus rok w plecy.

@Aleksandra1
    Niestety jedyne co można zrobić, to ponownie złożyć wniosek. Przy czym tak jak napisał @kmaro08 najlepiej podziękować dotychczasowej kancelarii i odebrać swoje dokumenty. Jeżeli potrzebuje Pani pomocy prawnej w tym zakresie proszę zadzwonić do mnie pod nr 601 153 747.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.