Co po wyroku

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Wiosna2019 3 tygodnie, 4 dni temu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy

smartboy123
    Participant

Witam. Jestem po wyroku upadłości 🙂

Udało się! :)

Długi ponad 70 tyś złoty. Abstynencji około pół roku, + zaliczony ośrodek i kontynuowana terapia.

Mam do was pytanko.

Zarabiam najniższą + nie mam majątku.

Ja kto wygląda w prkatyce? Pani z sekretariatu powiedziała mi że jakieś papiery przyjdą mi do domu. A Syndyk? Wiadome kiedy się odezwie?

Ogólnie teraz nie odbieram telefonów od chwilówek, więc dlatego pytam czy mam odbierać telefony jeśli byłby to syndyk gdzieś któryś z nich?

moskit
    Participant

Pocztą przyjdzie z sądu postanowienie o upadłości.
    Syndyk powinien skontaktować się w ciągu paru dni.

„Ogólnie teraz nie odbieram telefonów od chwilówek, więc dlatego pytam czy mam odbierać telefony jeśli byłby to syndyk gdzieś któryś z nich?”
    Ludziom od chwilówek powiedz, że ogłosiłeś upadłość. Po tym pewnie dadzą Ci spokój.
    Cyba chodzi o komornika, a nie syndyka. Miałeś jakieś postępowania egzekucyjne w toku?

smartboy123
    Participant

Miałem sprawy sądowe, ale komornika raczej jeszcze nie. Chodzi mi o to jak syndyk się ze mną skontaktuje, bo jeśli telefonicznie to będę musiał odbierać wszystkie połączenia bo to być może będzie syndyk a tak nagminnie dzwoni windykacja.

Inez
    Participant

Ja też czekam na telefon od syndyka. Ogólnie każdy nr wrzucam w Google, żeby sprawdzić co to jest.

Wiosna2019
    Participant

@smartboy @inez

Sami możecie zadzwonić do syndyka 🙂 nie będzie problemu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.