Była żona próbuje mnie okraść

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Była żona próbuje mnie okraść

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 4 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  czesio 4 dni, 11 godziny temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)
  • Autor
    Wpisy

czesio
    Participant

Widać że ci zależy wiec albo się z nią dogadaj normalnie,

słuchaj mam problem zależy mi itd. …pomogę ci….,albo w zamian za to…
    Możesz wystosować do nie j pismo z prośbą ,że chcesz pomoc w spłacie tego kredytu ,gdyż uderzy to też w inne osoby , a można temu zapobiec ….
    abyś miał to na papierze wystosuj do niej pismo że chcesz pomóc w ratach kredytu hipotecznego wiec prosisz o wycofanie wniosku o upadłość konsumencką
    to ewentualnie będzie alternatywa dla sądu ,by wniosek odrzucił i przychylił się do prośby Twojej. Wydajemi się , że jak będziesz miał ten papier plus sytuacja Twojej byłej żony ,że ja stać na płacenie rat to wysarczające by wniosek odrzucić

Fredd
    Participant

Czesio:
    „Spokojnie, złożenie wniosku to dosyć długie czekanie ,poza tym nie wiemy jak wyniknie wokanda, wokandy . Kolejne terminy.”

Ciekawe w którym sądzie? Postępowanaie upadłościowe trwa długo, ale na samo orzeczenie upadłości czeka się ok 3 miesiące i w 95% kończy się na jednym posiedzeniu (wóź albo przewóz).

Ten numer z upadłością byłego małżonka jest wyjątkowo wredny, ale prawem dopuszczalny i każdy sanujący się profesjonalny pełnomocnik od podziału majątku powinien to zawsze rozważyć, także jako element nacisku, na zasadzie: „wolisz bratku dogadać się ze mną czy z syndykiem…?”

czesio
    Participant

Fredd na 1 wokandę czekałem pół roku ,miasto Wrocław ,ale jak czytałem forum są dłużej oczekujący, sami wiemy jak jest

i w 95% kończy się na jednym posiedzeniu (wóź albo przewóz). -dokładnie tak jest

Przeglądajasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.