brak sił do życia…

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania brak sił do życia…

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Autor
    Wpisy
    zalamanyczlowiek
    Participant

Hej.

Juz kiedys pisalem tu.

Adam 28 lat. Hazardzista, alkoholik, lekoman. Schizofrenia i nerwica natrectw.

Termin do osrodka pazdziernik w gliwicach. 2019. Desant po 2 dniach z mysla sam z tego wyjde… Ta..

5 marca 2020 sad daje mi syndyka.
    Syndyk „mało miły człowiek” ciagle mowi ze umozy sprawe chociaz chyba ma racje.

Chwilowki wziete w 2018 roku na 40 koła.. Laczny dlug z odsetkami na dzis 80 koła…

Niestety 20 tabletek lorafenu ze teraz juz tylko z gorki bo dlugi umoza. Ze ukraincy z chwilowek nie dzwonia i zoonk…

Nabiłem 4600 wysokoplatnych polaczen w polskich złotych.
    Orange odpisalo ze do masy upadlosci moga dac 1900 bo reszta nabita po 5 marca.

Moje pytania jezeli ktos jest w stanie mi doradzic:

1. Czy juz napewno pan syndyk umozy postepowanie? Tzn czy juz moge szukac pracy za granica i albo splacic to albo umrzec z upadku czlowieczenstwa z zachlania i zacpania? (moja mama mowi ze na 100 procent nie dam rady za granica)

2. Czy jest mozliwosc dogadania sie jeszcze z nim z twardym postanowieniem terapii uzaleznien moja checia walki i przychylnoscia pana syndyka?

Orange w mailu tez napisalo ze te 1900 umoza a reszta podlega windykacji normalnej pani na infolinii powiedziala ze oni juz tu nic nie poradza. Tylko rozmowa z syndykiem

Moralnie upadlem.

Jestem zaniedbany, z depresja (ogromny strach ze to umozy), zalamany psychicznie…

zalamanyczlowiek
    Participant

1900 ze dadza do ulmasy upadlosci nie ze umoza 🙁

Howard80
    Participant

Kolego upadłość konsumencka jest dla Ciebie tylko przepustką do tego żebyś umarł. Przepraszam że tak ostro zacząłem ale tak to rozumiem z tego co napisałeś.
    Jeśli miałbym Ci coś podpowiedzieć to zamknij się w ośrodku gdzie nie będziesz miał kontaktu ze światem zewnętrznym. Mama albo ktoś z bliskich niech kontaktuje się z syndykiem. Myślę że to jedyne rozwiązanie…

zalamanyczlowiek
    Participant

Zebym umarl? Czyli umozy na 100 %?

Howard80
    Participant

Jestem hazardzista. Nie gram od prawie 5 lat. Moje małżeństwo wisiało na włosku. Terapia. Upadłość. W tym czasie urodził mi się syn. Jestem szczęśliwy. Mimo że co miesiąc płace 1/4 pensji na psw to potrafię odłożyć miesięcznie parę złoty. Wszystko to dlatego że zawierzyłem swój los specjalistom. A potem dzięki swojej ciężkiej pracy nad sobą doszedłem do tego co teraz mam.

A teraz porównaj sobie swoją historię z moją… „Desant po 2 daniach…”. Moja terapia trwała 1.5 roku. Moim zdaniem obrales zły kierunek. Najpierw terapia i praca nad sobą a potem upadłość.

Piszesz że syndyk to mało miły człowiek. On wykonuje swoją robotę. Myślisz że będzie głaskał Cię po głowie i żałował Cię że przez to że grasz ćpasz i pijesz masz problem? Mylisz się…

zalamanyczlowiek
    Participant

Wiem. Ostatnie pytanie.

Czy on definitywnie juz umozy sprawe? Czy jest szansa ze jak pojde osrodka to jest chodz minimalna nadzieja ze cos z tym zrobic czy sprawa jest przesadzona? Umorzenie. Jakie sa wasze przemyslenia? Badz doswiedzczenia? Lub wiedza…

zalamanyczlowiek
    Participant

Czy cos da sie z tym zrobic*?

Howard80
    Participant

Ojciec zawsze mi powtarzał… Koniec języka za przewodnika. Zacznij coś robić to może wszystko pójdzie w dobrą stronę. Ale jak będziesz się użalał i myślał że leżysz już w trumnie to… Sam sobie odpowiedz co się stanie

Kevin
    Participant

tak jak Howard mowi- do specjalistow idz, a czy umorzy czy nie to sprawa wtorna, najpierw sie zajmij leczeniem, jak najszybciej do osrodka zamknietego, a czy to bedzie skuteczne to sie okaze, wg. mnie najlepsi specjalisci nie maja szans Cie wyciagnac z bagna, jezeli sam nie bedziesz tego chcial…pomysl chwile, zastanow sie, znajdz motywacje, czgo najbardziej w zyciu chcesz, na czym Ci zalezy i …dzialaj ,ale nie sam tylko idz do sorodka, a najlepiej paru, mityngi, terapie to powinna byc Twoja droga, jak dotad nikt nic lepszego nie wymyslil, wiec do boju chlopie!:)

magdalenaN
    Participant

Jeśli masz problem z hazardem zgłoś się na teriapię odwykową nowy-dzien.pl

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 weeks, 2 days temu przez magdalenaN.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 weeks, 2 days temu przez magdalenaN.
    Kevin
    Participant

Załamany czlowiek zyjesz? co u Ciebie?

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.