Brak pracy i majatku

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Brak pracy i majatku

Przeglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
    Wiosna2019
    Uczestnik

„Prowadzi mnie już kancelaria robiąca tysiące upadłości… Masa ludzi niestety pracuje na czarno…”

Skąd wiesz? Wiadomości ze źródeł zbliżonych do ***** ***. TVP…

Mając taką „Prowadzi mnie już kancelaria robiąca tysiące upadłości… ” kancelarię co robisz na forum?.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Wiosna2019.
    kmaro08
    Uczestnik

Obyś trafiła na rzetelną kancelarię, bo w tych czasach chyba coraz trudniej o to. Niestety, coraz więcej jest naciągaczy, którzy zwęszyli dobry biznes, w sytuacji kiedy upadłość dostaje się z urzędu. Później człowiek może zostać z tym sam, bo np szanse na oddłużanie już wcale nie są duże. I te wszech obecnie pojawiające się hasła, że upadłość to łatwy i pewny sposób na wyjście z długów.

darska88
    Uczestnik

A przepraszam bycie na forum i zaciąganie informacji to jakieś przestępstwo? To ze Ty oglądasz TVP to Twoja sprawa. Nie mierz innych swoją miara…

darska88
    Uczestnik

Udalo mi się znaleźć kogoś z polecenia nie za miliony…I co najważniejsze w ratach. A wpis na forum zamieściłam
    Zanim takowa znalazłam…

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez darska88.
Przeglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.