Brak numeru konta wierzyciela

Forum Fora Wykonywanie planu spłaty wierzycieli Brak numeru konta wierzyciela

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #21222
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam. Jestem w trakcie psw i niedługo musze zaczac spłatę wierzycieli, ake jeden z nich nie wskazał rachunku do spłaty wiem, że mozna pismo napisać do sadu o utworzenie konta do wpłaty jak to napisać i jakie opłaty sie robi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    #21223
    Kevin
    Uczestnik

    takie działanie to ostateczność, najpierw bym napisał do wierzyciela, żeby podał nr konta, a może syndyk ma w dokumentacji.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 9 miesięcy temu przez Kevin.
    #21226
    Anonim
    Nieaktywne

    Dokładnie, utworzenie konta depozytu sadowego to nie taka prosta sprawa, ja musiałam miesiąc w sadzie udowadniać, ze mój wierzyciel ogłosił upadłość i nie ma z nim kontaktu, dopiero po wysłanych przeze mnie pismach do wierzyciela(potwierdzonych na poczcie, braku odpowiedzi i wysłanie tego wszystkiego do sadu otrzymałam zgodę. Sądowi musisz udowodnić ,ze wierzyciel nie chce podać nr konta, także wysyłaj pisma, e maile do wierzyciela, dzwoń itd

    #21247
    Anonim
    Nieaktywne

    Dzięki już ogarnięte. Po paru emailach odpisali i juz wszystko mam

    #21569
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam mam do was pytanie mam zatwierdzony plan spłaty wierzycieli ale nigdzie nie ma zadnych danych nr kont itp sad podaje takie informacje czy to jest w moim interesie ??? Dzięki pozdro

    #21570
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Trzeba samodzielnie kontaktować się z wierzycielami i ustalać nr rachunków.

    #21788
    Anonim
    Nieaktywne

    U mnie w tej kwestii nr konta się nie zmieniły. Zadzwoniłem do wierzycieli są to te same nr kont, na ktore wplacałem raty kredytów. Zmieniły się tylko kwoty i tytuły wpłat

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.