Brak numerów rachunków a spłata PSW

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Brak numerów rachunków a spłata PSW

Otagowane: 

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21009
  basia111
  Uczestnik

  Dzień Dobry. Właśnie zaczynam realizować plan spłaty wierzycieli. W przyszłym miesiącu mam spłatę dla osób prywatnych (z serwisu Kokos.pl). Kilku z nich nie podało numerów kont. W informacji od syndyka mam tylko ich adresy. Poza tym, żadnego innego kontaktu nie mam. Czy jest możliwość wysłać pieniądze przekazem pocztowym? A co, jeśli ktoś nie odbierze? Czy jest możliwość wpłacić do jakiegoś depozytu sądowego?

  #21010
  perse
  Uczestnik

  Wyślij jak najszybciej listem poleconym z potwierdzeniem odbioru zapytania na te ich adresy o konto na które masz wpłacać. Możliwość wpłat do depozytu sadowego jest ,ale to trochę trwa, musisz złożyć wniosek i udowodnić sadowi ,ze nie masz odpowiedzi od tych osób i nie jesteś w stanie ustalić nr kont.

  #21011
  basia111
  Uczestnik

  Dziękuję za odpowiedź. A ewentualna wysyłka pieniędzy przekazem pocztowym wchodzi w grę? Pisma w marcu do każdego wysłał syndyk i nadal brak odpowiedzi.

  #21163
  matt
  Uczestnik

  A czy ktoś z was miał w PSW Sandander Bank? Pisałem do nich maila z prośbą o numer rachunku bankowego, lecz uzyskałem odpowiedź że muszę w oddziale to załatwić?

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.