3 lista wierzytelności niezatwierdzona

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej 3 lista wierzytelności niezatwierdzona

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #17654
  Rafal13
  Uczestnik

  Witam w lutym ubiegłego roku ogłoszono moja upadłość konsumencka do tej pory podpisywałem trzy razy listę wierzytelności, gdyż co chwile zgłaszali się nowi wierzyciele. Od 3 miesięcy syndyk informuje mnie ze nadal nie otrzymali zarządzeń, w których Sędzia Komisarz zobowiązałby do złożenia wniosku o publikację w MSiG ogłoszeń o sporządzeniu i złożeniu uzupełniających list wierzytelności, co za tym idzie, nie są zatwierdzone listy wierzytelności. Czy jest możliwość przyspieszenia w jakiś sposób tej sprawy? Dodam ze sprawa jest łatwa bo nie posiadam żadnego majątku

  #17659
  perse
  Uczestnik

  u mnie bez majątku trwało dokładnie rok,cztery listy wierzytelności,może zadzwoń do sadu na jakim etapie jest sprawa,nie wiem czy da się to przyspieszyć,może teraz przez pandemie sady pracują wolniej.

  #17682
  kmaro08
  Uczestnik

  Możesz się umówić na obejrzenie akt w sądzie, nie zaszkodzi. Tak, jak wyżej, próbuj zadzwonić do Sądu. Jak trafisz na kogoś ogarniętego i pomocnego to może coś ruszy do przodu. Ja pamiętam, że raz jedna kobieta kazała mi poczekać na linii i sama przedzwoniła do sekretariatu sędziego (czy gdzieś tam) w celu sprawdzenia co się dzieje obecnie z moja sprawą.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.