13 emerytura/renta

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #13420
    Anonim
    Nieaktywne

    Ile zabierze syndyk przy tzw. „13” pensji dla emeryta/rencisty? Jest to od czegoś zależne w myśl zmieniających się co jakiś czas przepisów?

    #13468
    Anonim
    Nieaktywne

    Myślę, że to będzie 25 % od brutta kwoty łącznej (emerytura + 1100,- ).

    #13479
    Anonim
    Nieaktywne

    Jestem ciekaw jak to będzie i dziękuję za odpowiedź. 🙂

    #13675
    Anonim
    Nieaktywne

    „13” będzie wolna od zajęcia.

    #13677
    Anonim
    Nieaktywne

    @Kamil jesteś pewien, że 13-tka będzie wolna od zajęcia?, na jakiej podstawie /przepis/ tak twierdzisz?. Jestem dociekliwa dlatego, że mając wstrętną z charakteru i usposobienia Panią Syndyk muszę być przez cały czas czujna i samej szukać źródeł wiedzy na nurtujące mnie pytania bo ta pani nic mi nie chce powiedzieć -w ogóle ze mną nie rozmawia. Przed chwilą czytałam w necie, że 13 emerytura będzie wolna od zajęcia komorniczego ale czy jest to tożsame z zajęciem syndyka?

    #13742
    Anonim
    Nieaktywne

    Fajnie by było gdyby Pan mecenas Michał Hajduk się wypowiedział i rozwiał wszelkie wątpliwości. 🤔

    #13743
    Anonim
    Nieaktywne

    Nowy przywilej „dojnej albo dobrej zmiany” a stare przepisy i pod co to podpiąć ?

    Okaże się jak do tego podejdą, jeśli z ZFŚS to syndyk zgarnia wszystko jak inaczej to 25%, kto wie ?.

    #13744
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Link do odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytanie TUTAJ

    #13745
    Anonim
    Nieaktywne

    Więc 100 % żadnych potrąceń, nic tylko radość za te parę groszy.

    #13747
    Anonim
    Nieaktywne

    Dla emeryta lub rencisty to jest duża sprawa. Tymbardziej dla tych, których emerytury i renty nie przekraczają 900zł. 🙄

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.