WNIOSEK O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ darmowy wzór do pobrania

Forum Fora Wnioski, wzory, pisma WNIOSEK O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ darmowy wzór do pobrania

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 77)
 • Autor
  Wpisy
 • #43

  Można już pobrać wzór wniosku o upadłość konsumencką. Jest on dostępny na jednej z moich stron wniosek o upadłość konsumencką wzór, a niedługo ten i inne materiały będą dostępne również na blogu upadłośćkonsumencka.com.pl

  Do pobrania, oprócz przykładowo wypełnionego wniosku, jest instrukcja z najważniejszymi wskazówkami i warto się z nią zapoznać.

  UAKTUALNIENIE
  ZE STRONY BLOGA MOŻNA JUŻ POBRAĆ
  EDYTOWALNY FORMULARZ WNIOSKU O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ 2020
  WZÓR WNIOSKU O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ 2020
  INSTRUKCJĘ SPORZĄDZANIA WNIOSKU O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA 2020
  link TUTAJ

  #44
  Anonim
  Nieaktywne

  Tego właśnie szukałam. Dziękuję! Już wpisałam na tej stronie maila i otrzymałam wzór.

  Pozdrawiam,
  Monika

  #46
  Kropka1971
  Participant

  A to tak samemu trzeba pisać? Nie ma jakiegoś łatwego formularza jak np. PIT? 🙂 Widzę, że masa roboty z tyym… No i trzeba wykazać wszystkie długi i mieć na nie papierki, umowy, faktury. Chyba spędzimy nad tym cały tydzień.. Ale chyba warto, żeby w końcu zrzucić z siebie ten caly cieżar

  #472
  renifer
  Participant

  Panie Mecenasie,
  czy sporządzając wniosek o upadłość konsumencką muszę ujawniać obecne dochody męża (mamy rozdzielność zawartą jeszcze przed ślubem) oraz dochody mojej mamy (mieszkamy razem) ? Nie jest to oczywiście żadną tajemnicą, ale zawsze to mniej opisywania 🙂

  #478

  Nie, nie ma takiej konieczności, ani potrzeby.

  #669
  Marc74
  Participant

  A co w przypadku jak nie mogę znaleźć jednej z umów z bankiem? Mogę dołączyć wypowiedzenie tej umowy czy szukać jej do skutku?

  #670

  Jeżeli nie jest się w posiadaniu umowy, to trzeba posłużyć się każdym innym dokumentem, w tym m.in. pismem wypowiadającym umowę.

  #1094
  Tomasz
  Participant

  Witam Panie Mecenasie,
  mam pytanie odnośnie nowego wniosku o upadłość, pozycja 4.2 Należności (wierzytelności dłużnika) względem banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych (środki na rachunkach)
  Lp./ Nazwa Banku/ Adres siedziby banku/ Waluta wierzytelności/ Wysokość wierzytelności/ Termin zapłaty/

  Chodzi mi o dwie ostatnie kolumny:
  1. Wysokość wierzytelności – rozumiem że mam wpisać tą kwotę kredytu którą nie jest spłacona i wypowiedziana, a nie całą wysokość kredytu
  2. Termin zapłaty – rozumiem że tutaj data np na wezwaniu do zapłaty a nie data końca umowy kredytowej

  I kolejne pytanie odnośnie pkt 5 Spis wierzycieli
  Lp./ Imię i nazwisko nazwa wierzyciela/ Adres wierzyciela / Wysokość wierzytelności/ Termin zapłaty

  Czy w tym punkcie należy wpisać ponownie wierzytelności z banków pkt 4,2 + wierzytelności pozabankowe pkt 4,3??? Czy może to dotyczy jakiś f-r niezapłaconych??
  Z góry dziękuje za pomoc

  #1123

  Rubryka 4 formularza wniosku o upadłość konsumencką zatytułowana jest „Aktualny i zupełny wykaz majątku z szacunkową wyceną”. To nie jest lisa wierzycieli. Lista wierzycieli znajduje się w rubryce 5 formularza? Proszę zapoznać się z instrukcją zamieszczoną przeze mnie na stronie http://www.wniosekoupadlosckonsumencka.com

  #1233
  Joanna Klara
  Participant

  Witam Piszę właśnie wniosek o upadłość. Jeśli dobrze zrozumiałam to trzeba wypełnić formularz wniosku i dołączyć do niego uzasadnie opisujące sytuację dłużnika.moje zadłużenie dotyczy okresu z przed 6 lat.Nie mama niestety umów kredytowych ponieważ zaginęły podczas dwóch przeprowadzek.Mam natomiast zawiadomienie od komornika, który prowadzi wszystkie egzekucję. Czy mogę do wniosku dołączyć dokumenty od komornika zamiast umów kredytowych.

  #1234

  Tak, jak najbardziej. Przepisy nie określają co ma być dokładnie dołączone do wniosku. To już decyzja dłużnika. Niemniej musi on przedstawić takie dokumenty (dowody), które przynajmniej uwiarygodnią jego historię.

  #1264
  Tomasz
  Participant

  Witam Panie Mecanasie, mam pytanie odnośnie odpisu wniosku. Rozumiem że to ma być druga kopia/wydruk wniosku i załączników, tylko czy słowo „odpis” umieszczamy tylko na pierwszej stronie wniosku, czy na wniosku i na każdym załączniku, czy może na każdej stronie wniosku i każdej stronie załączników?
  Z góry dziękuje za pomoc

  #1265

  Słowo „odpis” umieszczamy na pierwszej stronie.

  #1572
  Zofia66
  Participant

  Witam, Panie Mecenasie mam pytanie odnośnie wniosku, Czy do wniosku należy dołączyć oryginały wszystkich załączników czy mogą być to zrobione kopie? . W dowodach zamieszczam umowy kredytowe, tytuły wykonawcze i nakazy zapłaty, postanowienia sądu, protokoły z policji itp. Dziękuję za pomoc.

  #1573

  Mogą być kserokopie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 77)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.